Ana SayfaEtiketlerAbank

Abank

ABank İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

ABank internet bankacılığı başvurusu, bankanın müşteri hizmetlerinden ya da herhangi bir şubesinden yapılabilmektedir. En yakın ABank şubesine giden banka müşterisi, internet bankacılığını kullanabilmek için müşteri danışmanına başvurusunu gerçekleştirebilmektedir.

ABank Müşteri Hizmetleri Numarası ve Hızlı Bağlanma

Ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren ABank müşteri hizmetleri numarası arayarak da bankacılı işlemlerinizi halletmeniz mümkündür. Hızlı bağlanmak içinse doğru iletişim kurmanız gerekmektedir.

Bankaların Bayram Kredisi Seçenekleri!

Bankalar tarafından müşterilerine sunulan 2018 bayram kredisi kampanyaları bu yıl da Ramazan Bayramı’na yaklaştığımız şu dönemde hız kazandı. Düşük faiz oranlarıyla, uygun ve kişiye özel ödeme planlarıyla, anında onaylı, internetten başvuru imkanıyla finansman destekleri sunuluyor.

Güncel 2020 ABank Çalışma Saatleri

ABank çalışma saatleri, ABank kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, öğle arasına kaçta çıkıyor, mesai saatleri nasıl? Gibi soruların cevapları….

ABank Uzun Dönemli Stajyer Alımları Yapıyor!

Yayınlanan banka iş ilanları detayları ve başvurusu detaylar haberimizde…

ABank, Nakit Yönetimi Uzmanı Alımı Yapacak!

Şube ağını sürekli genişleten ABank banka personel alımları yapmaya devam ediyor. Banka Personel Alımları, Banka İş İlanları, Banka Sınavları ve Banka İş Başvuruları hakkındaki detaylar yazımızda…

ABank Denetim Teftiş Departmanına Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru 13 Mayıs!

Alternatif Bank (ABank), İstanbul’da bulunan şubesinde görevlendirmek için üniversite mezunu banka personel alımı yapacak.

Türkiye’nin 26 Yıllık Bankası İsim Değiştiriyor!

Türkiye’de tam 26 yıllık bir geçmişe sahip olan ABank, alınan karar doğrultusunda Alternatif Bank olarak devam etmeye karar verdi.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İsteyenlere ABank’tan Konut Kredisi!

ABank, 120 ay vadeye kadar uzanan çeşitli ödeme planı yöntemleri ile banka sigorta muamele vergisi almadan müşterilerin uygun faizli konut kredisi sunuyor.

Abank Porttföy Yönetmeni Alacak! Son Başvuru Yarın!

Abank, Bodrum’da yer alan şubesinde istihdam etmek üzere Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi kadrosuna personel alımı yapacağını duyurdu.

Ayda 311 TL Taksitle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi ABank’tan!

Abank'ın düzenlediği uygun faizli ihtiyaç kredisi kapsamında 10 bin Türk Lirası tutarında finansman temin eden bireylerin 48, 36ve 24 ay vadeli olarak geri ödemesi mümkün.

ABank, Uzun Dönem Tecrübesiz Stajyer Alımları Yapacak!

ABank, hem tecrübeli hem de tecrübesiz olmak üzere bünyesine uzun dönem stajyer alımları gerçekleştirecek.