Ana SayfaEtiketlerBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek

Mehmet Şimşek’ten Flaş Döviz Kuru Açıklaması!

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek bir televizyon kanalına katılarak döviz kuru hakkında açıklamalarda bulundu.

Mehmet Şimşek: Seçimden Sonra Her Şey Ortadan Kalkacak!

Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek yaptığı açıklamada Türkiye’deki tüm belirsizliklerin seçimden sonra ortadan kalkacağını söyledi.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek: Türkiye Piyasalarla İnatlaşmayacak!

Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından geç de olsa çok güçlü bir adım atıldığını söyledi.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’ten Seçim Sonrası Hakkında Açıklama!

Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Bilim Elçileri Derneği’nin düzenlediği THY Bilim Elçileri Zirvesi’ne katıldı.

Dövizle Borçlanmaya Yeni İstisnalar Getirildi!

Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, dövizle borçlanmaları düzenleyen tasarıya yeni maddeler ilave ettiklerini açıkladı.

Türkiye’nin Önceliği Enflasyonu Düşürmek!

Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, hükümetin ana önceliğinin enflasyonun aşağı yönlü ivmesine kavuşması olduğunu ifade etti.

Şimşek: AB ile İlişkiler Kopuyor Dendiği An Asıl Hedef Türkiye Ekonomisi!

Kanal 7'de programa katılan Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, hem dünya hem de Türkiye ekonomisi ile ilgili değerlendirmeler yaptı.

Mehmet Şimşek: Tek Bir Türk Bankası ile İlgili Sorular Soruluyor!

Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, bankacılık sektörü hakkında açıklamalar yaptı.

Otomatik BES İyileşecek, Devlet Katkısı Yükselecek

Bireysel Emeklilik Sistemi'ne otomatik katılım ile birlikte 2017 yılında önemli bir fon büyüme ivmesi yakalandı. Konu ile alakalı açıklamalarda bulunan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, otomatik BES'e daha fazla katılımcı çekebilmek adıan yeni çalışmalarda son aşamaya gelindiğini ifade etti.

Yatırımcıların Türkiye’ye İlgisi Devam Ediyor

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Yatırımcıların Türkiye’ye karşı olan ilgisinin devam ettiğini ve artık ülke ekonomisinin olumlu yönlerini görmeye başladıklarını açıkladı.

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nden Kısa Notlar…

Uludağ Ekonomi Zirvesi bu altıncı defa konuklarını ağırlıyor. Zirveye iş dünyasının önemli isimleri katılırken, bu isimler arasında Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Ulaştırma Bakanı yer aldı.

70 Milyar Dolarlık Yatırım Geliyor

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek tarafından yapılan açıklamalar sonrasında Türkiye'ye gelen yatırımcılara seslenildi. Yakın zamanda yapılan tüm yatırımlarla birlikte ülkeye 70 milyon doların geleceği açıklandı.