Ana SayfaEtiketlerBes

bes

2023 SEGEM Sınav Takvimi ve 10 Soruda SEGEM Belgesi!

Sigortacılık Eğitim Merkezi’nin kısaltılmış telaffuzu olan SEGEM, sigortacılık sektöründe görev alabilmek için görülmesi gereken eğitimleri, girilmesi gereken sınavlar ve bunun gibi görevleri yerine getiren...

2020 Bireysel Emeklilik Sorgulama

2018 Bireysel Emeklilik Sorgulama, Bireysel Emeklilik Hesaplama, BES’ten Cayma, BES İptali Yapma!

Garanti Bireysel Emeklilik Kampanyası

Huzurlu, maddi kaygılardan uzak bir emeklilik her yaştan insanın hayalini kurduğu bir olgudur. Garanti Bankası da emekli olduğunuzda tasasız bir ekonomiyle mutlu bir emeklilik hayatı geçirmeniz için "Bireysel Emeklilik Kampanyası"nı başlattı.

Zorunlu Bireysel Emeklilik Nedir? 2020 Hesaplama ve Sorgulama!

Zorunlu Bireysel Emeklilik Nedir? Bireysel Emeklilik Hesaplama, Sorgulama, Zorunlu BES İptal Etme, Online Hesaplama Aracı, Karşılaştırma, BES Getirileri! Detaylar...

Bireysel Emeklilik Sistemi

Bireysel Emeklilik Sistemi Hakkında Detaylar! Sistem Nasıl İşler? Bireysel Emeklilik Hesaplama ve Sorgulama! Bireysel Emeklilik Bozma! Sistemden Cayma...

Bireysel Emeklilik Hesaplama

Bireysel Emeklilik Hesaplama, BES Sorgulama, BES İptali ve Cayma! İptal ve Cayma İşlemleri için Bunlara Dikkat!

Vakıf Katılım Genel Müdürü Göktaş: BES Büyük Bir Getiri Enstrümanı

Vakıf Katılım Bankası Genel Müdürü İkram Göktaş, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne (BES) ilişkin açıklamalarda bulundu.

Garanti’den Yenilik: Bireysel Emeklilikte İnternet Bankacılığı Dönemi Başlıyor!

Garanti Bankası internet bankacılığı ve mobil bankacılık alanında önemli bir yeniliğe imza atıyor. Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) için bir ilki gerçekleştirmeyi başaran Garanti Bankası, hem mobil bankacılık, hem de internet bankacılığı üzerinden BES hizmeti sunacak.

Sigorta Şirketleri Yüzde 14,9 Büyüdü! Üstlenilen Tazminat 21 Milyara Çıktı!

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) açıklamalarına göre, sigorta sektörünün prim üretimi geçen yıl ile kıyaslandığından hayat dışı brançlarda yüzde 10,4 oranında, hayat sigortalar branşında ise yüzde 49,2 oranında büyüme gözlemlendi.

1 Ocak 2018’de BES İçin Yeni Otomatik Katılımlar Başlayacak!

2017 yılının başında başlayan otomatik bireysel emeklilik sistemine katılım uygulamasının yeni etaplar 2018 ve 2019 yıllarında gerçekleşecek.

Düşük Gelir Seviyesindekilerin Yüzde 51’i BES’te Kaldı

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek BES ile ilgili milletvekillerinin sorduğu soruları cevapladı.

Otomatik BES’te 6 Ay İçerisinde 600 Milyon Lira Birikim!

Tüm dünya üzerinde olduğu gibi Türkiye üzerinde de sosyal güvenlik sistemini tamamlayan bir sistem olarak kurulan BES’e yani Bireysel Emeklilik Sistemine otomatik olarak katılmış olan 2,5 milyondan fazla kişinin, son 6 ay içerisinde gerçekleştirmiş olduğu birikimi 6 Milyon 136 Bin 238 TL’ye ulaştı.