Ana SayfaEtiketlerBitcoin

Bitcoin

28.08.2019 Çarşamba Günün Ekonomi Verileri

16.07.2019 Salı Günün Ekonomi Verileri

Türk Bankaları Bitcoin Alan Kişilerin Hesaplarını Mı Kapatıyor?

Son günlerde sosyal medya üzerinden birçok kripto para yatırımcısı, hesaplarından gerçekleştirecekleri EFT işlemlerinin iptal edildiğini ve hesaplarının dondurulduğunu ifade etti.

Bitcoin Açıklamalarına FED’de Katıldı!

Amerika Merkez Bankası’nın Başkanı Yellen, Bitcoin’in istikrarlı bir tasarruf aracı olmadığını, spekülatif bir varlık olduğunu dile getirerek Bitcoin açıklamaları arasına katıldı.

Alman Banka Devi Bitcoin Hakkında Yatırımcıları Uyardı!

Alman bankacılık devi Deutsche Bank’ın baş ekonomisti olan Torsten Slok, banka müşterilerini Bitcoin yatırımları hakkında uyardı!

JP Morgan Yatırım Yönünü Değiştirdi!

Geçtiğimiz aylarda Bitcoin’in bir dolandırıcılık sistemi olduğunu, hatta bu sistem üzerinden yatırım yapan çalışanların işlerine son verileceğini belirten JP Morgan CEO’su Dimon, şimdi de Bitcoin yatırımlarını tavsiye etmeye başladı!

Sanal Para Dünyası Rekora Doymuyor!

Sanal para birimleri arasında en yüksek işlem hacmine sahip iki para birimi olan Bitcoin ve Ethereum, pazar günü de yükselişlerini devam etti.

Bitcoin Tahminleri 5 Haneli Rakamlara Yükseliyor!

Uzun zamandır gündemdeki yerini koruyan, konut satışlarında kullanılmaya başlayan ve yatırımcısını mutlu eden Bitcoin için yeni tahminler geldi.

Küçük Yatırımcılara Bitcoin Uyarısı!

Global düzeyde önemli bir konuma sahip olmaya başlayan ve hızlı yükselmesi ile küçüklü büyüklü birçok yatırımcının ilgi odağı haline gelen Bitcoin için İİBF Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nalan Ölmezoğulları önemli bir açıklama yaptı.

Devrim Niteliğinde Karar! Bitcoin ile Satış Yapılacak

Dünyayı kasıp kavuran bir sanal para birimi olarak bilinen Bitcoin, yavaş yavaş dünya ülkelerine adım atarken, artık Türkiye’de de satış yapılırken kullanılabilen bir para birimi olacak.

İki CEO Arasında Bitcoin Polemiği

Dünyayı kasıp kavuran ve hızla yayılan sanal para birimi Bitcoin, haliyle tartışmalara ve eleştirilere neden olabiliyor. JP Morgan CEO'su ise geçtiğimiz günlerde Bitcoin'in dolandırıcılık olduğunu iddia etmişti.

Bitcoin Türkiye’yi de Sardı

Dijital ortamda geçerli olan para birimleri finans piyasalarında önemli bir yer edinmeye başladı. kriptolu para birimi olarak bilinen Bitcoin ve Litecoin için yatırımcılar tarafından oldukça yoğun bir talep gerçekleşirken, söz konusu olan bu iki para birimi cinsinin yatırımcılarına sağlamış olduğu kazanç ise bir hayli fazla.