Ana SayfaEtiketlerBorç transferi

borç transferi

Bankalar Arası Borç Transferi Nedir?

Birden çok bankadan alınan krediler hem kafanızın karışmasına hem de dağınık bir ödeme nedeniyle işlerinizi de zorlaştırabilir. Esasında bütün bunları kolay bir yolla çözmek mümkün. Bankalar arası borç transferi ile bütün kredilerinizi tek bir bankada birleştirerek bütün zahmetlerden kurtulabilirsiniz.

QNB Finansbank’tan Borç Transferinde Cazip Oran Fırsatı!

QNB Finansbank aylık yüzde 1,17'den başlayan faiz oranları ile borçlarınızı transfer ediyor. Başka bankalarda bulunan kredi ve kredi kartı borçlarınızı QNB Finansbank'a getirebilir, ödemelerinizi tek elden yapabilirsiniz.

Halk Bankası Konut Kredisi ve Konut Kredisi Borç Transferi Kampanyası

Bir ev sahibi olmak için kredi kullandınız ve taksitlerinizi ödemekte zorlanıyor musunuz? Konut kredisini yüksek faizle kullandığınızı mı fark ettiniz? Halk Bankası "Dost Kredi" ile konut kredinizi transfer etme imkanı sağlıyor. Başka bankalardan kullandığınız konut kredisini Halkbank'a getirebilir, avantajlı faiz oranları ile yeniden yapılandırılan kredinizi azalan taksitlerle rahat rahat ödeyebilirsiniz.

Kredi Borçlarınızı Tek Bir Bankada Toplamak Artık Mümkün

Bankalar başka bankalardan kredi kullanmış ve bu kredi borçlarını ödemekte zorluk çekenler için kredi transferi fırsatı sunmaktadır. Böylece bankalar yeni müşterilere sahip olurken, kredi kullananlar ise tüm borçlarını tek bir banka üzerinden kolaylıkla ödeme fırsatına kavuşuyor. Kredi borçlarını transfer etmek isteyen ve kredisini yeniden yapılandırmak isteyenler için bu yazımızda kredi transferini inceledik. Ayrıntılar Haberimizde.

Denizbank’tan Emeklilere Özel Borç Transferi Kredisi!

Denizbank birçok alanda olduğu gibi borç transferinde de müşterilerine avantajlı faiz oranları vade seçenekleri ile finansman imkanı sunuyor. Denizbank "Transfer Kredi" uygulaması ile emeklilere özel kredi fırsatı sunuyor.

Vakıfbank’tan Masrafsız Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi!

Bir ya da birkaç kredi kartı bulunan ve kredi kartı borçlarını ödemekte sıkıntı yaşayanlara Vakıfbank finansman desteği sağlıyor. Vakıfbank'tan kredinizi alıp kredi kartı borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Vakıfbank "Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi" kampanyası ile müşterilerinin kredi kartı borçlarını ödeyebilmesi için likidite imkanı sunuyor.

Halkbank “Dost İhtiyaç Kredisi Kampanyası”: Masrafsız Borç Transferi!

Halkbank borç transferi kredi kampanyaları ile müşterilerine geniş vade seçenekleri ve uygun faiz oranları sunuyor. Diğer bankalarda çeşitli kredileri bulunan yahut kredi kartı borçları olan müşteriler Halkbank'ın borç transferi kredisi kampanyası ile borçlarını kapatabilir kredilerini tek elden ödeyebilirler. Böylece müşteri birkaç banka ile işlem yapmak, taksit tarihlerini ve miktarlarını ayrı ayrı takip edip uğraşmak zorunda kalmamaktadır.

Şekerbank Borç Transferi Kredisi

Şekerbank borç transferi kredisi kampanyası ile müşterilerine kredi sağlayarak borçlarını tek elden ödemelerinde yardımcı oluyor. Birkaç bankadan çeşitli ihtiyaçları için kredi kullanan müşteriler, bir müddet sonra kredi geri ödemelerinde zorlanmaya başlamaktalardır. Şekerbank müşterilerini bu zorluktan kurtarmak için borç transferi kredisi ile likidite sağlamaktadır.

Şekerbank 100 Bin Liraya Kadar Borç Transferi Kredisi Veriyor

Birkaç farklı bankaya olan borcunuzu tek bir bankada toplamak gibi bir fikriniz varsa Şekerbank borç transferi kredisinden faydalanabilirsiniz. Şekerbank borç transferi kredisi tam olarak 100 bin liraya kadar veriliyor. Bu bankadan aldığınız 100 bin liralık borçla diğer bankalara olan borçlarınızı kapatırken tek bir bankaya borçlu hale gelirsiniz.

Borç Transferi Kredisi Veren Bankalar 2016

Borç transferi, bankanız tarafından size de sağlanabilir. Borcunuzu ödemekte zorlandığınız durumlarda yeniden yapılandırma adı altında bankanız bunu sizin borcunuzu ödemeniz için tekrar düzenler.

Şekerbank Borç Transferi İhtiyaç Kredisi

Şekerbank bu ihtiyacınıza özel olarak Borç Transferi İhtiyaç Kredisini sizlere sunmaktadır. Şekerbank Borç Transferi İhtiyaç Kredisi, diğer bankalara ait kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı borçlarına ait tutarları Şekerbank çatısı altında ödemenize imkan tanıyor.