Etiket:

denizbank iş ilanı

Denizbank 2016 İstanbul Banka Personel Alımı

Denizbank ülkemizin önemli bankalarından birisidir. Ülke genelinde çok sayıda şube ile hizmet veren Denizbank bu geniş hizmet ağını sağlayabilmek için önemli sayıda personele de ihtiyaç duyuyor. Denizbank bu konuda ihtiyacını karşılaması için personel alımları da yapıyor.

Denizbank 2016 Banka Personel Alımı

Denizbank ülkemizdeki en büyük yabancı sermayeli bankalardan birisidir. Ülke genelinde toplam 684 şubeye sahip olan Denizbank çok yaygın bir hizmet ağına sahiptir. Bu kadar yaygın hizmet ağı için de çok sayıda personele ihtiyaç duyuyor. Denizbank personel ihtiyacını gidermek için birçok personel alımı yapıyor. Banka BT Yönetişim Sorumlusu alınacağına dair iş ilanı veriyor.

Denizbank 2016 Şubat Mart Personel Alımları Denizbank Sınavları Banka Sınavları 19 Şubat 2016

Türkiye'nin önemli bankalarından bir tanesi olan Denizbank, banka personel alımları yaparken, bir kriter olarak sunmakta olduğu banka sınavları hakkında detaylı bilgiye haberimizde ulaşabilirsiniz. Banka sınavları ve banka mülakatları hakkında merak ettiğiniz her şey detaylarda!

Denizbank En az Önlisans Mezunu Tahsilat Yetkilileri Alacak!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olarak kendisinden bahsettiren Denizbank, en az önlisans mezunu olan tahsilat yetkilileri alacağını duyurdu.

Denizbank Şubat 2016 Personel Alımları

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olarak gelişimine devam etmekte olan Denizbank, bünyesi dahilince yeni takım arkadaşları arıyor.

Denizbank İşkur Bireysel Satış Temsilcileri Arıyor!

Denizbank, İŞKUR destekli olarak yürüteceği yeni proje dahilinde, bireysel satış temsilcileri aramaktadır.

Denizbank İşe Alım ve Kariyer Uzmanları Arıyor!

Türkiye'nin kendisini kanıtlamış bankalarından bir tanesi olan Denizbank, bünyesi dahilinde çalıştırmak üzere, İşe Alım ve Kariyer Uzmanları Arıyor

İŞKUR Destekli Denizbank Eğitim Programı

Denizbank İletişim Asistanı Programı ve İş ilanı

Denizbank Kurumsal ve Ticari Krediler Analisti Alacak

Denizbank 2015 yılı personel alımları kapsamında genel müdürlük birimleri için Kurumsal ve Ticari Krediler Analistleri görevi için personel alacağını duyurdu.