Etiket:

denizbank iş ilanları

Denizbank Lise Mezunu İletişim Merkezi Asistanı Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe uzun zamandır hizmet vermekte olan Denizbank, yayınlamış olduğu ilan ile banka personel alımı yapacağını belirtti.

Denizbank Dijital Pazarlama Uzmanı Alımı Yapıyor!

Denizbank banka iş ilanları kapsamında yapılan bilgilendirmede pazarlama personelleri arandığı duyuruldu. Denizbank Banka Personel Alımları...

Denizbank 2 Farklı İl için Portföy Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektörünün öncü isimlerinden Denizbank, yayımlamış olduğu bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Denizbank Ticari Bankacılık Alanında Yeni Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Türkiye’nin en önemli bankalarından biri haline gelen Denizbank, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Denizbank En Az Lise Mezunu Ekip Arkadaşı Alımı Yapacak!

Denizbank, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Denizbank Lise Mezunu Personel Alacak!

Denizbank, banka personel alımları gerçekleştireceğine dair yeni bir ilan yayınladı.

Denizbank İŞKUR Aracılığıyla Lise Mezunu Telefonda Satış Temsilcisi Alacak!

Banka personel alımları dahilinde yeni yayınlanan bu ilana göre, Denizbank telefonda satış temsilcisi alımı gerçekleştirecek.

Denizbank En Az Lise Mezunu Eleman Alımı Yapacak!

Türkiye’nin en önemli bankalarından biri olan Denizbank yeni iş ilanları yayımladı. Yayımlanan bu ilanlara göre banka Denizbank bünyesinde çalıştırılmak üzere en az lise mezunu Mobil Satış Temsilcileri alınacak.

Denizbank Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak!

Denizbank iş ilanlarını her gün güncellemeye devam ediyor. Yeni yayınlanan bu ilana göre, banka bünyesinde çalıştırılmak üzere Mobil Satış Temsilcisi pozisyonu için alım yapılacak.

Denizbank Bünyesinde Çalıştıracağı Finansal Danışmanlar Alacak!

Denizbank, bünyesinde çalıştırmak üzere Bireysel Bankacılık ürünlerini farklı bir anlayış ile müşterilerine sunmak adına yeni “Bireysel Danışman” pozisyonu için eleman alımı yapacak.

Denizbank Personel Alacak

Denizbank ülkemizde çok sayıda şubesi bulunan önemli bir özel bankadır. Çok sayıda personeli bulunan banka zaman zaman da gerekli alanlara personel alımları yapıyor. Bankanın Denizli’de bulunan şubesi için bir personel alımı yapılacak. Bu haberimizde bu ilan hakkında bilgi vereceğiz.

Denizbank İstanbul’da Personel Alımı Yapacak

Denizbank ülkemizdeki önemli yabancı sermayeli bankalardan birisidir. Sberbank kuruluşu olan Denizbank çok sayıda ürün ve hizmet sunuyor ve çok sayıda da personele ihtiyaç duymaktadır. Bunun için personel alımları yapan Denizbank bu iş ilanında İstanbul ilinde çalışmak üzere personel alacak.

Denizbank Operasyon Destek Görevlisi Personel Alımları

Denizbank Operasyon Destek Görevlisi engelli personel alımları gerçekleştirmektedir. Konusu geçen personel alımları için en az lise mezunu adayların katılımı istenmektedir. Personel alımı kapsamında başvurusunu gerçekleştirecek adaylar, Microsoft Office programlarına hakim olmalıdır.

Denizbank iş ilanları, personel alımı ve başvurular

Uzun yıllardır bankacılık faaliyetlerini Türkiye genelinde sürdüren Denizbank açık kadroları için yeni personel alımları yapacağını duyurdu. Banka’nın farklı şube ve genel müdürlük birimlerinde görev almak üzere bankacı adayları ile görüşecek. Denizbank 2016 personel ilanları, Denizbank sınav duyurusu, Denizbank iş başvurusu, Denizbank 2016 alımları ve detaylar

Denizbank 2016 Şubat Mart Personel Alımları Denizbank Sınavları Banka Sınavları 19 Şubat 2016

Türkiye'nin önemli bankalarından bir tanesi olan Denizbank, banka personel alımları yaparken, bir kriter olarak sunmakta olduğu banka sınavları hakkında detaylı bilgiye haberimizde ulaşabilirsiniz. Banka sınavları ve banka mülakatları hakkında merak ettiğiniz her şey detaylarda!