Ana SayfaEtiketlerDeutsche Bank

Deutsche Bank

O Bankanın Karı Yüzde 79 Düştü, 300 Kişiyi İşten Çıkardı!

Almanya’nın hem ciro hem de işçi sayısı kapsamında en büyün bankalarından biri olan Deutsche Bank'ın düşen net karı sonrasında işten çıkarmalara başladı.

QNB Finansbank 575 Milyon Dolar Seküritizasyon Kredisi Aldı!

QNB Finansbank açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre banka, Deutsche Bank ile Credit Suisse'den havale akımları ile beraber ihracat alacaklarına ilişkin olarak seküritizasyon programı kapsamında seküritizasyon kredisi aldı.

Alman Banka Devi Bitcoin Hakkında Yatırımcıları Uyardı!

Alman bankacılık devi Deutsche Bank’ın baş ekonomisti olan Torsten Slok, banka müşterilerini Bitcoin yatırımları hakkında uyardı!

Araç Aselsan Hisseleri, Hedef Türkiye!

Son dönemlerde hızlı bir yükseliş yaşamaya başlayan, 2017 yılının Ocak ayından bu hafta başına kadar geçen süreçte yatırımcısına tam yüzde 268 değer kazandıran Aselsan, zirveyi görmesi ile düşüşe geçmesi bir oldu.

Dev Banka Dijitalleşme İçin 45 Bin İşçi Çıkartacak!

Avrupa bölgesinin en büyük yatırım bankası olarak tanınan Almanya merkezli Deustche Bank, 97 bin olan işçi kapasitesini dijitalleşme sürecinin sonunda yarıya düşürebileceğini duyurdu.

Deutsche Bank CEO’sundan Çarpıcı Açıklamalar!

Almanya’nın ve dünyanın büyük bankalarından olan Deutsche Bank’ın CEO’su John Cryan, otomasyon ve yapay zekanın birçok çalışanın işini elinden alacağını söyledi.

Deutsche Bank Çin’i Yazılı Olarak Uyardı!

Uluslararası Para Fonu’nun yaptığı uyarıdan sonra Çin’e bir uyarı da Almanya’nın büyük bankalarından olan Deutsche Bank’tan geldi.

Deutsche Bank’tan Şaka Gibi Karar

Geçtiğimiz yılı 1,4 milyar Euro zararla kapatan Deutsche Bank, zararını yatırımcıdan çıkarmaya kararlı görünüyor.

Deutsche Bank 1,4 Milyar Euro Zararla Yılı Kapattı

Adı skandallara karışan Deutsche Bank geçtiğimiz yılı zararla kapattığını duyurdu.

Deutsche Bank’a 630 Milyon Dolarlık Ceza!

Almanya’nın en büyük bankalarından olan Deutsche Bank ABD ve İngiltere’ye para ödeyecek.

Deutsche Bank Batıyor Mu?

Bankacılık sektörünün dünyadaki amiral gemilerinden olan Deutsche Bank’ın erime süreci hız kesmeden sürüyor. Son 5 yılda borsada işlem gören hisseleri sürekli olarak değer kaybeden Almanya’nın en büyük bankası artık eski gücünden çok uzakta.