Ana SayfaEtiketlerDöviz

döviz

Dolara Para Yatırırken Nelere Dikkat Etmeli?

Altın güvenli liman olarak kabul edilse de, parasının hızlı değer kazanmasını isteyen vatandaşlar, dolara yönelmektedirler. Peki dolara para yatırırken nelere dikkat etmeli?

Orta Vadede Ne Olur: Altın mı Almalı Dolar mı?

Altın mı Dolar mı Almalı? Piyasalar Karışık. ABD Yaptırımları tüm Dünyayı etkiliyor. Peki Altın mı Dolar mı almalı? Neye Yatırım Yapmalı? Altın Fiyatları Ne Durumda? Dolar Kaç TL? Döviz Kurları Nasıl?

7 Temmuz Altın Fiyatlarında Son Durum! Düştü mü Yükseldi mi?

Yatırımcıların en çok tercih ettikleri arasında bulunan altın fiyatlarında son durum! Altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altının alış fiyatı ne kadar? Küçük altın ne kadardan satılıyor? Çeyrek altın fiyatları arttı mı? Altın bugün kaç TL? Yarım altın fiyatları yükseldi mi? Reşat altında ne kadar değişim oldu? Detaylar aşağıda...

Maliye Bakanı Açıkladı! Dövizini Türkiye’ye Getirene Vergi İncelemesi Yok!

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Türkiye ekonomisi ile ilgili önemli açıklamalar yaparak yurtdışında bulunan ve altınını dövizini Türkiye’ye getirenlere yönelik çeşitli kolaylıklardan bahsetti.

Döviz ve Altın Fiyatlarında Merkez Bankası Kararı Sonrası Son Durum!

Merkez Bankası bugün 2017 yılının son faiz kararını açıkladı. Beklentiler sonrasında döviz hızlı bir yükseliş yakaladı. Yükselen döviz fiyatlarına yükseliş eğilimi yaşayan altın fiyatları eşlik etti.

Merkez Bankası’nın Rezervleri Yüzde 5,2 Büyüdü!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, 2017 yılının Ekim ayına dair “Uluslararası Rezervler ve Döviz Likiditesi” verilerini yayınladı.

TCMB, TL Uzlaşmalı Vadeli Döviz Alım İşlemlerine İlişkin Detayları Açıkladı!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) bankalara göndermiş olduğu yazıda Türk Lirası uzlaşmalı vadeli döviz alımı kapsamındaki detayları açıkladı.

Bacasız Fabrikalar Kazandırıyor!

GYODER Başkanı, bacasız fabrika konumunda olan alışveriş merkezlerinin ekonomiye büyük katkısı olduğunu, yabancı turistlerin AVM’lere yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

Piyasalarda Referandum Sonrası Neler Oldu?

Referandum sonrası piyasalarda borsa yatırımcısını sevindirirken, altın ve döviz ise düşüş yaşayarak yatırımcısına para kaybettirdi.

Zeybekci: Doların Yükselmesi Spekülatif Hareket

Zeybekci doların yükselişi hakkında açıklamada bulundu.

Bu Hafta Hangi Yatırım Araçları Kazandı?

Haftanın işlem günlerini geride bırakmışken yapılan değerlendirmeler sonucunda bu hafta neredeyse tüm yatırım araçlarının kazandırdığı ortaya çıktı.

Döviz Yatırımcıları Bu Haftada Kaybetti

Yatırımcıların hafta boyunca yapmış oldukları işlem sonuçlarına göre bu hafta dövize yatıranların kaybettikleri bir dönem başladı.