Ana SayfaEtiketlerEmekli

emekli

Emekliler Konut Kredisi Çekebilir mi?

2018 Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi? Emeklilere Kredi Veren Bankalar, Emeklilere Faizsiz Kredi Sunan Bankalar, Kredi Karşılaştırma detayları.

Dikkat! Emekli Maaşlarına Yanlış Hesaplama Düzenlemesi!

Emekli aylığı alan vatandaşlar, yanlış hesaplama yapılması sebebi ile aylığının kesilmesi ve borç ile karşı karşıya kalınması gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar. Bu durum için önemli bir düzenleme yapılırken, artık aylıkların kesilmemesi de gündeme geldi!

2000 ve Sonrasında Emekli Olanlar: Bu Haber Sizleri İlgilendiriyor!

Anayasa Mahkemesi tarafından alınacak karar sonrasında intibak zammı için onay alınırsa, 2000 yılı ve sonrasında emekli olan yaklaşık 5 milyon emekli için yeniden maaş hesaplaması yapılacak!

Emeklilere 600 TL’ye Kadar Varan Promosyon

Emeklilerin geneline 450 liraya kadar promosyon verilirken, emekli olan kişileri müşterileri arasına dahil etmek isteyen bankalar ise bu konuda boş durmayarak, emeklilere çeşitli promosyonlar vereceğini duyurdu.

Emekliler, Zam Yapılan Maaşlarına 17 Temmuz’da Kavuşacak

Haziran ayı enflasyonlarının açıklanması ile beraber emekli ve memurların maaşlarına yapılacak olan zam oranları da belli oldu. Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK) ve Bağ – Kur’dan emekli olanlar, zam yapılmış olan maaşlarını 17 Temmuz Pazartesi gününden itibaren almaya başlayacaklar.

Emeklilere Ekstradan Yüzde 4 Oranında Ödeme Yapılacak

Emekliler, 6 aylık enflasyon oranlarının belirlenmesini ardından Temmuz ayı içerisinde zam almıştı. Söz konusu olan bu zammın yanı sıra ekstradan yüzde 4, yüzde 5 oranında bir ödeme daha alacaklar. Emekli maaşları için yapılacak olan bu ek ödemenin oranları ise, almış oldukları maaşlara göre değişiklik gösterecek.

Müezzinoğlu: Emekliye Tatil Promosyonu Var

Bakan Müezzinoğlu emekliye tatil promosyonu verilebileceğini söyledi.

Emekli Maaşını Getirene Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Veriyor ? İşte Tüm Bankalar!

Bankalar arasında emekli maaşını getirene promosyon kampanyaları günden güne artmakta rekabet halinde dönüşmekte..

16 Banka İmzayı Attı! Yüzde 99,5 Tamam!

Emekli promosyonları için son düzlüğe giriliyor.

Emeklilerin 2017 Zammı Yatırıldı

SGK tarafından yapılan açıklamaya göre emekli, dul veya yetim aylığı alan ve vazife malulü olanların maaşlarına 2017 yılı Ocak ayı zammı ödemesi bugün yapılıyor. 2 milyondan fazla kişiyi ilgilendiren haber hakkında bilgi veren SGK yetkilisi, 26 Ocak 2017 tarihi itibari emeklilerin banka ya da PTT şubelerinden zam farklarını alabileceklerini söyledi.

Emekli Promosyonları Açıklandı!

Emekli vatandaşların yıllardır beklediği promosyon ücretleri nihayet açıklandı. Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan promosyon ücretleri 300 lira ile 450 lira arasında değişiklik gösteriyor.

Emekli Promosyonu Bugün Açıklanıyor!

Uzun yıllardır gündemi meşgul eden, emeklilerin merakla beklediği banka promosyonlarında nihayet sona gelindi. Çalışmalara başlanmasının ardından geçen sürede 3 farklı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı’nın değiştiği promosyon görüşmelerinin sonucunun bugün Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanması bekleniyor.