Ana SayfaEtiketlerEsnaf kredisi

esnaf kredisi

Esnafa 75.000 TL Telefondan Bayram Kredisi QNB Finansbank’tan!

Bayrama özel esnaf ve işletmelere özel kredi kampanyası düzenleyen bankalardan biri de QNB Finansbank. Esnafın rahat bir bayram geçirmesini isteyen banka, hem kredi ödemelerini erteleme hem de anında, internet üzerinden, vakit kaybetmeden başvuru yapmalarına imkan sağlıyor. 75 bin lira kredi verilip, başvurular telefon şubesi arayarak da yapılabiliyor.

Denizbank’tan 80.000 TL’ye Kadar Hızlı Esnaf Kredisi Kampanyası!

Denizbank, esnafların ihtiyaçlarına özel en kolay ve en hızlı çözümler sunuyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan Esnafa Avantajlı Esnaf Kredisi Kolaylığı!

Albaraka Türk Katılım Bankası, işlerini büyütmek amacı güden ve bu aşamalar için finansal desteğe ihtiyacı olan esnaf ve sanatkârlar için oldukça avantajlı finansman olanağı sunuyor.

Halkbank’tan Sıfır Faizli Esnaf Kredisi!

Halkbank, esnaf ve işletme sahiplerine özel faizsiz esnaf kredisi sunuyor. İşlerini büyütmek için nakit ihtiyacı olan girişimcilere özel düzenlenen kredi kampanyasına başvurularsa bankanın şubelerinden gerçekleşiyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan Esnafa 3 Ay Borç Ertelemeli Esnaf Finansmanı

Türkiye Finans Katılım Bankası yeni yıl için oluşturduğu Esnaffinans kampanyası ile esnaflara 3 ay borç ertelemeli finansman fırsatı sunuyor.

Esnaf Kredisi Veren Bankalar

Küçük çapta ticaret yapan veya el zanaatları uğraşan bizim kısaca esnaf dediğimiz ve genelde veresiye defteri tutan sıcakkanlı insanlarında muhakkak ki kendilerine göre ihtiyaçları oluyor. Küçük çapta işler yaptıkları için gelirleri de fazla olmayan bu insanların kredi kullanması büyük ticaretle uğraşanlar kadar kolay olmuyor. Bu yazımızda esnafa kredi veren bankaları inceledik. Ayrıntılar Haberimizde!

Akbank’tan Esnafa “Gönlüne Göre Öde Kredisi”

Akbank "Gönlüne Göre Öde Kredisi" ile esnafa destek veriyor. Bireysel kredilerden tarım kredilerine kadar birçok alanda müşterilerine finansal destek sağlayan Akbank, esnafının da yanında.

İş Bankası’ndan KOBİ’lere KOSGEB Destekli Kredi Fırsatı!

KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı) KOBİ’lerin likidite ihtiyaçları doğrultusunda geri ödemeli veya geri ödemesiz olmak üzere finansman sağlamaktadır.

Fibabanka’dan Esnaf ve KOBİ’ye Her Mevsim Yaz Kampanyası!

Fibabanka esnaf ve KOBİ’ler için avantajlı bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Banka tarafından “Her Mevsim Yaz Kampanyası” adıyla duyurulan kredi kampanyası kapsamında ticaret erbaplarına avantajlı koşullar ile finansman olanağı tanınmaktadır.

İş Bankası’ndan Esnafa Yüzde 0,99’a Kredi Fırsatı

İş Bankası küçük işletmelere ve esnafa düşük faiz oranı ile kredi imkanı sunuyor. Aylık yüzde 0,99 faiz oranı ile kredi kullanan müşteriler maksimum 100 bin Türk Lirası finansman sağlayabiliyor.

Garanti Bankası’ndan Esnaf ve KOBİ’lere Özel Yeni Yıl Kredisi: Son Gün 30 Kasım!

Müşterilerine özel kampanyalar ile fırsatlar yaratan Garanti Bankası şimdi de esnaf ve KOBİ'lere özel kampanyası ile uygun faiz seçenekleri sunuyor. 3 ay ödemesiz Esnaf ve KOBİ'lere özel "Yeni Yıl Kredisi" kampanyası 30 Kasım 2016'da son buluyor.

Türkiye İş Bankası Taksitli Ticari Kredi Kampanyası

KOBİ’lere özel bir kredi paketi sunan Türkiye İş Bankası esnek ödeme seçenekleriyle kredi almanızı sağlıyor. Türkiye İş Bankası Taksitli Ticari Kredi kampanyasından faydalanmak isterseniz Türkiye İş Bankası şubelerine uğramanız gerekiyor. Kredi kampanyasına ait detaylar ve başvuru seçenekleri haberimizde..