Etiket:

İş Bankası

İş Bankası’ndan Yeni Sürdürülebilir Gelecek İmzası

Türkiye İş Bankası, Birleşmiş Milletler Çevre Programı Finans Girişimi tarafından faaliyete sokulan Sorumlu Bankacılık...

İş Bankası’ndan Blockchain Teknolojisi ile Dış Ticarette Bir Adım Daha

Blockchain teknolojisini ile dış ticarette ödeme garantisi veren ilk Türk bankası olan İş Bankası,...

İşCep’ten Görüntülü Konuşma ile Hesap Açma İmkanı

Türkiye İş Bankası, mobil uygulaması olan İşCep üzerinden “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini kullanıma sundu....

İş Bankası İK Uygulamaları İki Ödülle Onurlandırıldı

Türkiye İş Bankası, alanında sektörün önde gelen uluslararası ödül programlarının başında gelen “Brandon Hall...

İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası

İş Bankası her yıl olduğu gibi bu yıl için de artık geleneksel bir hale gelen bayram kredisini aktif etti. İş Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu günde 6 liraya 5 bin lira bayram kredisi fırsatı için son gün 2 Eylül olarak açıklandı.

İş Bankası Kartsız İşlemler

Türkiye İş Bankası Kartsız İşlemler, Para Çekme, Kredi Kartı Borcu Ödeme, Para Transferi ve Diğer İşlemler. Online İş Bankası Kartsız İşlemler ve Hizmetler.

Ameliyat İçin Kredi Alınabilir Mi?

Bankalar yeni müşteriler kazanmak adına tüketiciye çeşitli kampanyalar sunuyor. Bankalar toplumun her katmanına ulaşabilmek adına çeşitli kredi türleri üretebiliyor. Peki, ameliyat için kredi alınabilir mi?

İş Bankası Vadeli Mevduatlar ile Hesaplı Paralar!

İş Bankasında vadeli mevduat hesaplarınızda birikim yaparak anlık nakit ihtiyaçlarınızı da gönül rahatlığı ile giderme şansına sahip olabilirsiniz

Türkiye İş Bankası’nda Maximum Mobil ile Öde Dönemi Başladı!

Türkiye İş Bankası mobil ödeme seçenekleri arasında Maximum Mobil ile Öde seçeneğini de ilave etti.

Türk Telekom’un Ortağına Bankalardan Yakın Takip!

Türk Telekom’da satın alınan hisseleri kaynak göstererek, aralarında Akbank’ın, Garanti Bankası’nın ve İş Bankası’nın yer aldığı 30 farklı bankadan kredi çeken OTAŞ’ın kredisi yakın takibe alındı.

Bankacılık Sektörü Güçlü Konumunu Koruyor!

2017 yılının bitmesi ile birlikte, gözler yeni yılda bankacılık sektörünün geleceğine çevrildi. Birçok ekonomist, yeni yılda bankacılık sektörünün büyüyeceğini, ama bu büyümenin 2017 yılına nazaran daha yavaş olacağını öngörüyor.

İş Bankası’ndan Bayrama Özel Kredi!

İş Bankası, düzenlediği bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte günde 5 Türk Lirası'ndan başlayan taksitler ile tüm ihtiyaçlarınızı giderebilecek bir nakit çözümü sunuyor. İşte İş Bankası'nın düzenlediği bayram kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

İş Bankası’ndan Kira Kredisi Kampanyası

Kirasını yıllık ödemek istediği için nakit ihtiyacı olanlar İş Bankası kira kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. İş Bankası kira kredisi kampanyası ile kirasını yıllık ödeyenler uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

İş Bankası Emekli Kredisi

Kredi kullanmak isteyen emekliler İş Bankası şubelerini ziyaret ederek ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. İş Bankası şubelerini ziyaret ederek İş Bankası emekli kredisine başvuranlar uygun vade ve düşük faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaç kredisi çekebiliyor.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kredi kullanmak isteyen ihtiyaç sahipleri çeşitli başvuru kanalları aracılığıyla İş Bankası’nın ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapabiliyor.