Ana SayfaEtiketlerKonut Kredisi

Konut Kredisi

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Kredi Faiz Oranları Düşecek Mi?

Merkez Bankası ve BDDK peş peşe müdahale yapma ve faiz artırımı kararları aldı. Alınan kararlar parasal sıkılaşma politikası niteliğinde olup kredi faizlerinin yükselmesine neden...

Konut Kredisi Faizinde Yükseliş

Merkez Bankası’nın sıkılaştırma adımları sebebiyle konut kredisindeki ivme büyüme kaybetti. Ayrıca konut kredisi faizlerinin de yüzde 1,1 seviyelerinin üzerine çıkmasına neden oldu.Kamuya ait bankaların...

Konut Kredisi mi Avantajlı İhtiyaç Kredisi mi?

Konut almak isteyenlerin özellikle de orta gelirlilerin en büyük finansman kaynağı banka kredileridir. Peki, konut almak için krediye ihtiyaç duyanlar konut kredisi kullansalar mı avantajlı olur yoksa ihtiyaç kredisi mi?

Kredi Çekerken İstenen Belgeler

Kredi Çekmek İçin Gereken Evraklar, İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Evraklar, Konut Kredisi İçin Gerekli Evraklar, Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler, Diğer Krediler İçin Gerekli Belgeler, Kredilerde Kefillerden İstenen Belgeler, Kredi için Ne Gerekli ve Tüm Detaylar!

Konut Kredisi Nasıl Kullanılır?

Konut kredisini kullanabilmek için; kişiler kendilerine en uygun olan herhangi bir bankaya konut kredisi için başvurabilirler.

1.000 TL Taksit İle Ev Alınır Mı?

1000 TL İle Adım Adım Ev Sahibi Olmak, Ev sahibi olarak kira derdinden kurtulmak isteyen insanlar için birçok alternatif yöntemler üretildi.

Konut Kredisi Erken Kapatılırsa Erken Ödeme Cezası Tahsil Edilir Mi?

Konut kredisi çok kullanılan kredilendirme türleri arasında yer alıyor. Konut kredisi kapsamında imzalanan sözleşmeler kredi kullanana çeşitli külfetler yükleyebiliyor. Peki, konut kredisi borcu toptan ödenirse erken ödeme cezası tahsil edilir mi?

Kredi Öderken İkinci Kredi Çekilebilir Mi?

Tüketiciler ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kredi kullanma yolunu seçebiliyor. Hatta ihtiyaçlarını karşılamak adına tek kredi yetmediği için kredi öderken bir kredi daha çekmek isteyebiliyor. Peki, kredi öderken kredi çekmek mümkün mü?

Mortgage Kredisi Çekebilmek İçin Gerekli Şartlar!

Bırakın Türkiye’yi dünyada büyük ilgi gören ve hatta 2008 krizin nedenleri arasında yer alan Mortgage kredisi çoğu konut sahibi olmak isteyenlerin başvurduğu bir kredi türü olarak karşımıza çıkıyor. Her kredide olduğu gibi Mortgage kredisi içinde bazı şartları yerine getirmek gerekiyor. Bu yazımızda Mortgage kredi kullanmak isteyenler için Mortgage kredisi kullanabilmek için gerekli şartları inceledik. Ayrıntılar Haberimizde!

Konut Kredisi Kullanılması Halinde Bankaların Tahsil Ettiği Masraflar!

Türkiye’de gün geçtikçe konut talebi artmaktadır. Hem ev sahibi olmak isteyenler hem de yatırımını ev alarak yapmak isteyenler konut talebini arttırdığı gibi konut kredisi taleplerini de arttırmaktadır. Konut kredisindeki artan talepleri görerek bugünkü yazımızda konut kredisi kullanmak isteyenler için konut kredisi masraflarını inceledik. Ayrıntılar Haberimizde.