Ana SayfaEtiketlerKredi kartı borcu

kredi kartı borcu

Kırmızı Kalem Yemek Korkulu Rüyanız Olmasın!

Bankalar kredi ve kredi kartı borcunu ödemeyen kişilerle sık karşılaşıyor. Bu yüzden bankalar bu gibi durumlara alışıktır ve duruma nasıl yaklaşacağını iyi bilir. Bu yazımızda çeşitli finansal sıkıntılar çeken ve kredi kartı veya kredi borcunu ödeyememe ihtimali olanlar için kırmızı kalem konusu inceledik. Ayrıntılar Haberimizde!

Kredi Kartı Borcumu Ödemezsem Ne Olur?

Kredi Kartı Borcumu Ödemezsem Ne Olur? sorusunun cevabının detayları haberimizde...

Hangi Durumda Banka Hesaplarına El Koyulur?

Hayatın ne göstereceği belli olmadığı için bazı durumlarda finansal durumunuz bozulduğu için borçlarınızı ödeyemeyebilirsiniz. Kredi ve kredi kartı borcunun ödenmemesi halinde bankalar kişileri bazı yaptırımlar uygular. Bu yazımızda çeşitli finansal bozukluklar nedeniyle kredi kartı veya kredi borcunu ödeyemeyen kişilerin ne zaman banka hesaplarına el konulduğunu inceledik. Ayrıntılar Haberimizde.

Kredi Borcumu Ödeyemezsem Ne Olur?

Kredi borçları için bankalar belirli bir süre iltimas gösterebilmektedir. Nihayetinde onlar da verdikleri kredilerin, geri ödemesini istemektedirler. Bu süre genellikle 2 ay gibi bir zaman dlimini kapsamaktadır..

Kredi Kartı Borç Taksitlendirmesi Nasıl Yapılır?

Uygulanan faiz oranı en fazla Merkez Bankası'nın açıkladığı akdi faizdir. Peki Kredi Kartı Borç Taksitlendirme Nasıl Yapılır? sorusuna bakalım.

Sicil Affı Geldi, Kara Liste Geçmişte Kaldı!

Ülke genelinde pek çok kişiyi ilgilendiren kara liste artık geçmişte kaldı. TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilen kanun ile af kapsamı açıklandı. Karşılıksız çek, senet ve kredi borcu yüzünden listede bulunanlar listeden çıkabilecekler.

Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi kartı veya kredi borcunu belli bir zaman boyunca ödemediği için kara listeye alınmış olanlar da çeşitli ihtiyaçları için kredi kullanmak zorunda kalabilirler. Peki, kara listede bulunanlara kredi veren banka var mı?

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Dağınık borçlar ve vadesi veya faiz oranı sebebiyle ödeme güçlüğü çekilen borçlar, borç kapatma kredisi ile ödenebilir. Peki, hangi bankalar borç kapatma kredisi veriyor?

2016 Yılı Sicil Affından Kimler Yararlanacak?

Borçlarını belli bir süre ödeyemeyen kişilerin ve şirketlerin kara listeye girmesiyle kredi kullanma ve kredi kartı alma yolları kapanıyor. Fakat son günlerde devletin düğmeye basması ile sicil affı yasalaştı ve kara listede olanların beyaz bir sayfa açma ihtimalleri doğdu. Peki, sicil affının kapsamı nedir?

Kredi Kartı Borcu Yapılandırması Nasıl Yapılır?

Kredi kartı ile ödeme yapma tüketicinin tüketim masraflarını karşılamak konusundaki en çok kullandığı yöntemler arasında geliyor. Hatta bu durum çoğu zaman kontrolden çıkıyor ve kredi kartı borçları ödenemeyecek duruma geliyor. Bu yazımızda kredi kartı borcunu ödeyemeyen ve yapılandırmak isteyenler için kredi kartı borcu yapılandırmasını inceledik. Ayrıntılar haberimizde!

Kredi Kartı Borcundan Kurtulmak İçin Tavsiyeler

İstatistik verilere göre Türkiye’de yasal takibe giren kredi borcu sayısı 1 milyon 117 bin. Borçlular borçlarından kurtulmak için çareler ararken, biz de sizlere bu konuyla ilgili bazı tavsiyeler hazırladık.

Vakıfbank’tan Masrafsız Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi!

Bir ya da birkaç kredi kartı bulunan ve kredi kartı borçlarını ödemekte sıkıntı yaşayanlara Vakıfbank finansman desteği sağlıyor. Vakıfbank'tan kredinizi alıp kredi kartı borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Vakıfbank "Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi" kampanyası ile müşterilerinin kredi kartı borçlarını ödeyebilmesi için likidite imkanı sunuyor.