Ana SayfaEtiketlerKredi Puanı

Kredi Puanı

Düşük Kredi Puanımla Kredi Çekebilir miyim? Nasıl Kredi Çekerim?

Kredi Puanım Kötü Kredi Çekebilir Miyim? KKB Nedir? KKB Puanı Risk Göstergesi, Kredi Puanı Düşük Olanlar Ne Yapmalı?, Kredi Puanı Nasıl Yükselir?

Eşlerin Kredi Notu Birbirini Etkiler Mi?

Evli vatandaşlar, her ne kadar ödemelerini düzenli yapıyor olsalar da bazen kredi başvurusu aşamasında eşlerinin sahip olduğu düşük kredi notlarından çekinirler. Peki eşlerin düşük kredi puanları birbirlerini nasıl etkiler? İşte cevabı!

Düşük Puanı Olanlar Nasıl Kredi Çeker?

KKB sorunlu olanlar, findex notu düşük olanlar, sorunlu kredisi bulunanlar ve kırmızı kalem gibi bankaların listeye altığı kişi veya kurumlar kredi çekebilir mi ? Kredi çekmek için sicili nasıl düzeltebiliriz ?

Kredi Kullanmak İçin KKB Puanı Kaç Olmalı?

Kredi puanı müşterilerin genel durumu hakkında bankaların en büyük referanslarıdır. Müşterilerinin varsa kredi kartlarını, kullandılarsa kredilerini ve bunların ödemelerini sistem üzerinden kontrol ederler.

Bankaların Kredi Verme Ölçütlerinden Kredi Notu Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Bankalar kredi kullanmak isteyen müşterilerini bazı kıstaslara göre değerlendirirler. Bu değerlendirme ölçütlerinden biri de kredi notudur. Kolay kredi kullanma ve daha uygun faiz oranlarından yararlanabilmek için kredi notunuzun iyi olması gerekir. Kredi notu hakkında bilmeniz gerekenler haberimizde

Kredi Kayıt Bürosu Puanlama Sistemi ve Kredi Notu Hesaplaması!

Bugüne kadar banka ve finans şirketleri ile aranızdaki tüm finansal geçmişe bakılarak hesaplanan puanlama sistemine kredi notu denir. Kredi notu hesaplaması ile bütün kayıtlarınız kontrolden geçirilir. Daha önceden kullanmış olduğunuz kredi kartı, ihtiyaç ve bireysel krediler gözden geçirilir.

Kredi Notu Yükseltme

Kredi çekmeniz için gereken en büyük şartlardan biri kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Kredi notu hemen yükselir mi? Kredi notu nasıl yükselir? Kredi notu yükseltme yolları nedir?

Kredi Notu İle Ne Kadar Kredi Kullanılır?

Acil nakit ihtiyacı olan kişiler bu ihtiyacı borç alarak ya da yakınlarına başvurarak kapatamadıklarında bankalara başvuruda bulunmaktadır. Ülkemizde faaliyet gösteren bankalar kredi konusunda çeşitli şartlar öne sürmektedir. Bu şartlar arasında yer alan kredi notu konusunda Kredi notu ile ne kadar kredi kullanılır sorusu sürekli gündemde yer almaktadır.

Kredi Notunu Nasıl Yükseltirim? 10 Madde İle Yanıtı!

Maddeler Halinde Kredi Notu Yükseltmenin En Kolay 10 Yolu

Kredi Notum Neden Yükselmiyor?

Eğer çektiğiniz krediyi zamanında ödeyemiyorsanız veya geç ödeyip faiz bindiriyorsanız bu kredi notunuza olumsuz olarak yansımaktadır

Kredi Notumu Nasıl Yükseltebilirim?

Kredi çekebilmek için kredi skoru puanı'nın büyük önemi olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki daha önceden yaşadığımız maddi sıkıntılardan dolayı düşüş gösteren kredi puanımızı nasıl yükseltebiliriz ? Kredi notunu yükselten etkenler, Kredi notunu yükseltmek için neler yapılabilir. Kredi notumu nasıl yükseltebilirim ?