Ana SayfaEtiketlerMemur alımları

memur alımları

Danıştay Başkanlığı Lise Mezunu Memur Alımları! Son Başvuru 1 Hafta Sonra!

Danıştay Başkanlığı memur alımları yapacağını duyurdu. En az lise mezunu memur alımları yapılacak olup, başvurular ise 1 hafta sonra sona erecektir. İnternetten başvuru yapmak mümkün olup, adaylarla aranan diğer şartlara, başvuru tarihlerine, hangi alanlarda ve pozisyonlarda alımlar yapılacağına dair detaylar için yazımızdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda tüm kamu iş ilanları için bankaciyim.net’i takip edebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası İŞKUR Aracılıyla En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapacağını Duyurdu!

Türkiye İş Bankası, çok sayıda şubesine Büro Memuru alımları yapacak. Son başvuru tarihleri alım yapılacak şehirlere ve banka şubelerine göre değişiklik göstermektedir.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na Uzman Yardımcısı Alımı Yapılacak!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından resmi internet sitesi vasıtası ile duyurulan personel alım ilanında bakanlığın bünyesinde istihdam edilecek uzman yardımcısı personel alımı yapılacağı duyuruldu.

TEMSAN 63 Kişilik Memur Alım İlanı Yayınladı!

Türkiye Elektro Mekanik Sanayii (TEMSAN) 63 kişilik personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum, en az lise mezunu olarak yapacağı alımlarda KPPS puanını baz alacağını belirtiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü, Memur Alımları Yapacak! Başvurular 19 Aralıkta Son!

Karayolları Genel Müdürlüğü, memur alımları yapacak. Başvurular bugün başladı!

BDDK, Çok Sayıda Personel Alımları Yapıyor! Son Başvuru Tarihi 14 Aralık!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), kadrolarına çok sayıda personel alımları gerçekleştirecek.

Sağlık Bakanlığı 15 Bin Personel Alacak!

FETÖ terör örgütüne hizmet eden çalışanların tamamının tasfiye edilmesi nedeniyle birçok pozisyonda çalışan ihtiyacı olan Sağlık Bakanlığı yılsonuna kadar tam 15 bin personel alınacağını duyurdu. Şu anda 4 bin sağlık görevlisinin daha açığa alınmış olması bu sayısının artmasını sağlayabilir. Sağlık Bakanlığı personel alımları için belirlenen şartlar ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın açıklamaları haberimizde..