Ana SayfaEtiketlerMevduat hesabı

mevduat hesabı

Mevduat Faiz Oranlarında Hızlı Artış!

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın (TCMB) faiz oranlarında artış kararı almasının ardından mevduat faizlerinde yükseliş ivmesi gözlemlendi. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası verilerine göre 3 aya...

Vakıfbank’tan Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı

Vakıfbank hem tasarruf etmek hem de ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşteriler için yeni bir uygulamayı hayata geçirdiğini açıkladı.Vakıfbank, ‘Ara dönem getirili mevduat hesabı’ ürünü ile...

Akbank Esnek Birikim Hesabı

Esnek birikim hesabı ile paralarınızı düzenli olarak biriktirme şansına sahipsiniz. Ayrıca bunu esnek bir şekilde de ödeme koşulu hakkınız bulunuyor. İşte Akbank esnek birikim hesabı hakkındaki detaylı bilgiler şöyledir...

Vakıfbank ARI Hesabıyla Birikim Yapın!

Birçok vatandaş, mevduat hesabı ile birikim yapmayı, istediği zaman nakit çekimi yapamama sorunu yüzünden tercih etmezken; Vakıfbank, tam da bu soruna çözüm olan bir mevduat hesabı kampanyası düzenliyor.

Yüksek Faizli Vadeli Mevduat Hesabı Halkbank’ta!

Halkbank, düzenlediği yüksek faizli mevduat hesabı kampanyası ile birlikte birikimlerinizi değerlendirerek, hayallerinize kavuşmanıza ve ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılamanıza olanak sağlıyor. İşte Halkbank tarafından düzenlenen vadeli mevduat hesabı kampanyasına dair tüm detaylar!

Ziraat Bankası’ndan Altın Mevduat Hesabı!

Altınlarını yatırıma dönüştürmek ya da altınlarını korumak isteyen ancak çalınmasından ya da işçilik maliyetlerinden çekinen müşterilerine özel Altın Hesabı sunan Ziraat Bankası, altın mevduat hesabı sunuyor.

Garanti Bankası E-Vadeli Hesap!

Paranız yatırıldığı günden itibaren değerlenmeye başlar, istediğiniz zaman para çekmenize rağmen vadesi bozulmadan esnek bir şekilde kazanmaya devam edebilirsiniz. Vadeli hesap ile siz de birikimlerinizi değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Faiz Getirisi Olan Mevduat Hesapları!

Hane halkı tasarruflarını değerlendirmek amacıyla biriktirdikleri paralarını banka mevduat hesaplarına yatırabiliyor. Peki, bankaların hangi mevduatları faiz getirisi sağlıyor?

ING Bank Turuncu Hesap Avantajları!

ING Bank Turuncu Hesap Avantajları, sizlere yüksek mevduat faiz oranları sunuyor. Hoş geldin faizi olarak sizlere %12 gibi oranlar sunulmaktadır. Bankanın E-turuncu hesabı hoş geldin faizi için 1 yıl boyunca size fırsat sağlıyor.

Deniz Bank Para Çekilebilir Mevduat Hesabı!

Birçok mevduat hesabına paranızı belirli faiz oranlarıyla yatırarak paranızın durduğu yerden değer kazanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak paranız değer kazanırken siz paranızdan kullanmak istiyor veya çekmek istiyor olabilirsiniz. Bunun için vade beklemeden paranızı çekmek istiyorsanız Denizbank Para Çekilebilir Mevduat Hesabı sizler için sunulan ürünlerdendir.

ING Bank Özel Bankacılık Ürünleri

Ing bank özel bankacılık işlemleri ile sizlerin banka işlemlerini en rahat ve en kolay şekilde gerçekleştirmesini sağlıyor. Birçok farklı hizmeti sizlere sunan İng bank’ın özel bankacılık ürünleri ile ilgili bilgiler şöyle...

Akbank Mevduat Hesapları Nelerdir ?

Akbank ile artık hiçbir faiz etkisiyle karşı karşıya kalmadan mevduat hesaplarınızdan gönül rahatlığı ile yararlanacaksınız. Müşterilerinin yüzünü en iyi şekilde güldürmeyi hedefleyen Akbank ile para birikimlerinizi en hızlı şekilde sorunsuzca yapabilme şansına da sahip olacaksınız.