Ana SayfaEtiketlerNakit avans

nakit avans

Deniz Bank Bonus Nakit Avans Fırsatı!

Nakit avans kredi çekimleriniz için sahibi olduğunuz kredi kartıyla işlem gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank Nakit Avans Kampanyası ile Denizbank müşteriyseniz sizlerde nakit avans kredi çekimlerinizde 10 bin TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. 9 aya varan taksitlerle ihtiyaçlarınızı karşılayın, ödemesini zamana yayılmış bir şekilde gerçekleştirin.

Ziraat Bankası Nakit Avans Fırsatı!

Nakit avans işlemi için uygulanan faiz oranı %1,99’dur. 1000 TL’lik bir nakit çekimde 9 taksit baz alınırsa faiz oranınız %1,99 olduğunda aylık taksitler 124,86 TL olacaktır. Ödenecek faiz tutarı 123,26 TL’dir.

Kredi Kartı Faizleri Nelerdir?

Kredi kartının normal şartlarda faize dayalı bir çalışma sistemine bağlı olmadığı genel geçer bir konudur. Fakat bazı durumlarda bankalar kredi kartı kullananlardan faiz ödemesi talep etmektedir. Peki, kredi kartı faizleri nelerdir? Hangi durumlarda kredi kartı borcuna faiz işler?

Kredi Kartı Limiti Maksimum Ne Kadar Olabilir?

Kredi kartı paranın alternatifi olarak hayatımızda büyük bir yer kaplıyor. Günümüzde marketten giyime, elektronik eşya alımından akaryakıt alımına kadar tüm alanlarda kullanılan kredi kartının bazen limiti yetersiz geliyor. Bu yazımızda kredi kartı limitini yükseltmek isteyenler için maksimum kredi kartı limitinin kaç olduğunu inceledik. Ayrıntılar Haberimizde!

Kredi Kartından Nasıl Kredi Çekilir?

Acil ihtiyaçlarımızı karşılayabilmenin yollarından birisi de kredi kartından kredi çekmektir. Kredi kartından nasıl kredi çekilir? Aslında kredi kartından, nakit çekmek çok tercih edilen bir durum değildir çünkü çok fazla miktarda..

Kredi Kartından Nakit Faizlerinde Son Durum!

Kredi kartından para çekilebilir mi? Çekilirse nasıl ve hangi durumlarda çekilebilir? Bankaların kredi kartı hizmetlerinden birisi de nakit avans çekimleridir. Kredi kartından nakit para çekimi yaparak aciliyeti olan durumlar için nakit ihtiyacı hemen giderilebilir.

Kredi Kartından Taksitli Nakit Çekmek

Taksitli nakit avans, nakit para çekiminin taksitlendirmiş bir biçimde geri ödenmesine olanak sağlayan nakit para çekimidir. Kredi kartından taksitle para çekme işlemleri 9 aya kadar vadelendirilebilmektedir.

Kredi Kartından Nakit Ne Kadar Faiz İşler?

Yapılan alışverişlerde taksit uygulanması, alışverişler sonucunda para puan gibi avantajlar sunması, bazı kartlara özel indirimlerin uygulanması ile birlikte bu konu daha popüler hale gelmiştir. Bu noktada kredi kartından nakit çekme konusu da gündeme gelmeye başlamıştır.

Sicil Affı Süresi Dolmak Üzere! Son Gün 27 Temmuz!

Banka kredisi, kredi kartı, senet, çek gibi borçlar sebebiyle kredi notu düşen ve bankalardan kredi alamayanlar için Temmuz ayına kadar mühlet verilmişti. Söz konusu olan bu düzenleme sayesinde tanınan sürenin bitimine az bir zaman kaldı. Bunun için son gün 27 Temmuz.

Halkbank Parafcard Bayrama Özel Nakit Avans Kampanyası

Bankanın sunduğu Parafcard ile 15 Eylül 2016 tarihine kadar olan harcamalarınız için minimum 200 TL ve maksimum 7.500 TL arasındaki nakit ihtiyaçlarınıza, değişen taksitlendirmelerle %1,75’lik faiz oranlarıyla Taksitli Nakit Avans sunuluyor.

Vakıfbank 122 TL Taksitle Nakit Avans Kampanyası

Vakıfbank 122 TL Taksitle Nakit Avans Kampanyası 1.000 TL 9 taksitlik işlemlere %1,49 faiz oranlarıyla sizleri karşılamaktadır. Faiz dışında sizlerden herhangi bir komisyon ve ücret alınmaması da harcamalarınızda ve nakit ihtiyaçlarınızda ekstra bir masraf düşüşü sağlamaktadır.

İş Bankası 2016 İndirimli Nakit Avans Fırsatı

Nakit avans fırsatı sunan banka,%1,89’dan başlayan faiz oranlarıyla müşterilerine özel fırsatları içermektedir. Nakit avans kredi nedir? Nakit avans kredi, kredi kartınızın limitleri dahilinde çekebileceğiniz ufak tutarlı kredilerdir. Bu kredileri, kredi kartınızla veya internet şubelerden genel itibariyle çekmek mümkündür.