Ana SayfaEtiketlerNefes Kredisi

Nefes Kredisi

200.000 TL Halkbank Nefes Kredisi!

KOBİ’lerin desteklenmesi, üretim ve istihdamın artırılması için Halkbank, KOBİ’lere özel Nefes Kredisi Kampanyası düzenledi.

TOBB Başkanından Nefes Kredisi Açıklaması!

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Nefes Kredisi Projesi ile ilgili açıklamalar yaptı.

ETO’dan KOBİ’lere İlk 6 Ay Ödemesiz Uygun Faizli Kredi Desteği!

Nefes Kredisi’nin değerlendirilmesi kapsamında Denizbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank yöneticileri ile birlikte Eskişehir Ticaret Odası (ETO) toplantı yaptı.

KOBİ’lere Yeni Kredi Olanağı! Nefes Kredisinde İkinci Etap Başlıyor!

KOBİ’lerin finansmana erişim aşamasında önemli kolaylık sağlamasının hedeflendiği Nefes Kredisi için ikinci etabın başlaması konusunda düğmeye basıldı.

KOBİ’ler ‘Nefes’ Aldı

Son 3 ayda 27 bin KOBİ Nefes Kredisi kullandı.

TOBB Nefes Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

KOBİ’lere destek amacıyla düzenlenen çeşitli kredi kampanyaları bulunuyor. KOBİ finansmanı için düzenlenen kredi kampanyaları arasında son zamanlarda ismi çok duyulan ve ilgi duyulan KOBİ destek kredilerinden biri de nefes kredisidir. Peki nefes kredisi nedir? Nasıl alınır?

Nefes Kredisinin Ardından KOBİ’ler İçin Bir Destek Önerisi Daha Geldi

Ekonomik olarak ülkemizin can damarlarından olan Küçük ve Orta Büyülükteki İşletmelerin (KOBİ) finansal yapılarının düzelmesi için hükümet çeşitli adımlar atıyor. Son olarak Nefes Kredisi ile faiz sübvanseli likidite sağlanan KOBİ’ler için bir destek önerisi daha geldi.

Denizbank KOBİ’lere “Nefes Kredisi”

Denizbank KOBİ'lere "Nefes Kredisi" ile finansman imkanı sunuyor. Banka, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne bağlı olan oda ve borsalara kayıtlı KOBİ'lere (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) ve KGF (Kredi Garanti Fonu) desteği ile kredi veriyor.

İZTO İş adamlarına Nefes Aldırdı

‘’Nefes Kredisi’’ kapsamında oluşturulan kaynaktan 2 hafta içerisinde 762 üye faydalandı ve 104 milyon kredi kullanıldı.

ASO Üyelerine “Nefes” Veren Kredi

Ankara Sanayi Odas (ASO), 50 milyon TL'yi üyelerine "Nefes Kredisi" olarak kullandıracak.