Ana SayfaEtiketlerOdeabank

Odeabank

Odeabank 11 Şehir için Genç Yetenekler Arıyor!

Türk bankacılık sektöründe büyümek ve tüm bankacılık hizmetlerinde ilk akla gelen banka olmak için sürekli çalışmalarda bulunan Odeabank, kadrosunu da gün geçtikçe büyütüyor. Odeabank, Gişe Yetkilisi alımları yapacak.

Odeabank Kredi Operasyon Müdür/Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Odeabank, bankacılık sektöründe uzmanlaşmak isteyenler için Kredi Operasyon Müdür / Müdür Yardımcısı arıyor. Yayımlanan banka iş ilanı için başvuru yapmak isteyenler yazının devamından aranan...

Odeabank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Odeabank, Türk bankacılık sektörünün en yeni bankalarından biridir. Hizmet vermeye başladığı günden bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerine her konuda finans hizmetleri sunan banka,...

Odeabank Yönetici Adayları Arıyor!

Odeabank, bankacılık sektöründe uzmanlaşmak isteyenler için Yönetici Adayları arıyor. Yayımlanan banka iş ilanı için başvuru yapmak isteyenler yazının devamından aranan şartlara ve son başvuru...

Odeabank’tan Avantajlı Faiz Oranları ile Vadeli Mevduat Hesabı!

Odeabank, müşterilerine Türk Lirası ve döviz cinsinden birikim yapmak için avantajlı faiz oranları ile vadeli mevduat hesabı imkanı sağlıyor.

Odeabank Oksijen Hesap

Odeabank, oksijen hesapla birlikte müşterilerinin birikimlerine değer katıyor. Oksijen Hesap açanlar, birikimlerinin gün gün değerlenmesinin yanında ödeme gerçekleştirme ve nakit çekimini de hızlı bir şekilde yapabiliyorlar.

Odeabank Çalışanlarına Tanınan Haklar

Odeabank, Türk bankacılık sektöründe oldukça yeni olan, fakat kısa zaman içerisinde adını duyuran bir bankadır. Yaklaşık olarak 6 yıldır Türkiye’de hizmet vermekte olan Odeabank,...

Odeabank İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

Odeabank internet bankacılığı başvurusu ise bankanın ya müşteri hizmetlerinden, ya şubelerinden ya da yine internet şubesinde yapılmaktadır. İnternet şubesi aracılığı ile Odeabank internet bankacılığı başvurusu yapmak isteyen banka müşterileri, banka ya da kredi kartı numarası (ya da T.C. kimlik numarası), kart şifresi, doğum tarihi gibi gerekli belgeleri girerek başvuruyu tamamlaması gerekmektedir.

Güncel 2020 Odeabank Çalışma Saatleri

Odeabank ile alakalı olarak en çok merak edilen konuların başında banka mesai saatleri gelmektedir. Haftanın hangi günlerinde açık olduğu, hangi saat diliminde hizmet verdiği ya da öğle tatiline çıkıp çıkmadığı müşterileri tarafından merak edilmektedir. Odeabank çalışma saatleri ve diğer bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

2018 Odeabank Kredileri

Odeabank İhtiyaç Kredisi başvuru işlemleri hemen gerçekleştirilerek, kredi kullanımına kısa sürede başlanabilir.  Nakit Hazır ve Bireysel Finansman Kredisi adı altında iki farklı ihtiyaç kredisi bulunmaktadır. Odeabank İhtiyaç Kredisi faiz oranları, Nakit Hazır kredisi için %1,50’dir.

OdeaBank Genel Müdürlüğü Görevine Mert Öncü Atandı

Bank Audi’nin Türkiye’deki iştiraki olan Odeabank’ın Genel Müdürlüğü görevine Mert Öncü atandı.

Odeabank’tan Kişiye ve Bütçeye Özel Hızlı Başvuru İmkanı ile Konut Kredisi!

Odeabank, 10 farklı çeşitte ödeme planı yöntemi ile ev sahibi olmak isteyenlere çeşitli kolaylıklar sağlayarak kredi imkanı sağlıyor.