Ana SayfaEtiketlerSendikasyon Kredisi

Sendikasyon Kredisi

Denizbank 780 Milyon Dolarlık Sendikasyon Kredisi Sağladı

Denizbank tarafından yapılan açıklamada, bankanın 20 ülkeye ait olan toplamda 42 bankadan yüzde 115 yenileme oranı koşulu ile 780 milyon dolarlık sendikasyon kredisi sağladığı...

ING Bank’tan 367 Gün Vadeli Sendikasyon Kredisi!

ING Bank’tan KAP’a yapılan açıklama kapsamında, banka sendikasyon kredisi sağladı.

Garanti Bank International NV’ye 185 Milyon Dolarlık Kredi Sağlandı!

Garanti Bankası’nın iştiraklerinden olan Garanti Bank International NV’ye 185 milyon dolar tutarında sendikasyon kredisi sağlandı.

Vakıfbank’a 380 Milyon Dolarlık Yeni Kaynak!

Vakıfbank, yurt dışı nakit havale akımlarına dayalı seküritizasyon programının kapsamında toplamda 380 milyon Dolar’a tekabül eden yeni bir kaynak temin ettiğini duyurdu.

Vakıfbank’a 1.3 Milyar Dolarlık Sendikasyon Kredisi!

Vakıfbank, 17 farklı ülkeden 35 adet bankanın katılım sağladığı, 329 milyon Dolar ve 779 milyon Euro’ya tekabül eden, toplamda 1,3 milyar Dolarlık sendikasyon kredisi anlaşmasına imzaladı.

Vakıfbank Tarihinin En Büyük Sendikasyon Kredisi!

Vakıfbank, 1,3 milyar dolar değerindeki 35 bankanın katılımıyla sendikasyon kredisi anlaşması imzaladı.

Bonds & Loans’dan HSBC’ye 11 Farklı Finansman İçin Ödül!

HSBC tarafından geçtiğimiz yıl Türkiye’de koordinasyonu gerçekleştirilen 11 adet yapılandırılmış finansman işlemi için Bonds & Loans tarafından ödüllendirme yapıldı.

Halkbank’ın Yönelimi TL Kaynaklara Olacak!

Halkbank, 2017 yılının gündeminde önemli bir yer tutan ABD’de görülen davalar sonrasında 2018 yılı genelinde Türk Lirası kaynaklar üzerinden fonlanmaya ve yeni fonlama araçlarının kullanımına yönleneceğini açıkladı.

QNB Finansbank Dış Ticaret İçin Sendikasyon Kredisi Temin Etti!

QNB Finansbank, dış ticaret finansmanı için iki adet sendikasyon kredisi temini gerçekleştirdi.

Fibabanka Sendikasyon Kredisini Yükseltti!

Fibabanka, müşteri portföyünü geliştirmek ve müşterilerinin dış ticaret faaliyetleri için finansman sağlayabilmek adına uluslararası düzeydeki bankalardan sendikasyon kredisi temininde bulundu.

Akbank AG’ye 173,5 Milyon Euroluk Kredi!

Akbank’ın iştiraki olan Akbank AG, 14 farklı bankanın katılımı ile 173,5 milyon Euro’luk sendikasyon kredisini 1 yıl vade ile aldı.

Burgan Bank’ın 205 Milyon Dolar Kredisi İmzalandı!

Burgan Bank’ın aldığı, 14 bankanın 8 ayrı ülkeden katıldığı 205 milyon dolarlık sendikasyon kredisi aldı. Banka bu krediyi dış ticaret faaliyetlerini finanse etmek için kullanacak.