Ana SayfaEtiketlerTicari kredi

ticari kredi

Merkez Bankası Ticari Kredi Maliyetini Artırdı

Merkez Bankası’nın aldığı yeni kararlar ile beraber, bankaların ticari krediler adına kredi miktarlarının yüzde 1’ine kadar alabilecekleri kredi kullandırma ücreti yüzde 10 artırıldı.Merkez Bankası’nın...

Garanti’den KOBİ’lere 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi!

Garanti Bankası, hem esnafı, hem de KOBİ’leri bayram döneminde rahatlatabilmek için “Bayram Kredisi” kampanyasına imza atıyor. Garanti, bu kampanya dahilinde ilk taksit için 3 ay erteleme imkânı sunuyor!

BDDK Açıkladı! Toplam Mevduat ve Tüketici Kredileri Arttı!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) 9 şubat ile biten haftaya ait bültenini yayımladı.

Nakdi Kredi Kullandırımı Yüzde 21 Arttı!

Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi üyesi kuruluşları tarafından geçen yılın aralık ayı döneminde kullandırılan nakdi krediler senelik bazda yüzde 21 oranında artış göstererek 2.229 milyar liraya yükseldi.

Uygun Koşullu Ticari Kredi Almak Artık Daha Kolay

İşini büyütmek isteyen KOBİ'ler için artık uygun koşullara sahip olan ticari kredilerin alınma olasılığının daha yüksek olduğu ve bu alanda yeni düzenlemelerin getirildiği açıklandı

İş Bankası’ndan 2 Ayda 2 Milyar Kredi

Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Türkiye ve dünya ekonomisine dair açıklamalarda bulundu. Adnan Bali yeni kredi kampanyaları düzenleyerek faiz indirimi ile sağlanan kredilerin 8 hafta gibi bir süre içinde 2 milyar Türk Lirası'na yaklaştığını dile getirdi.

Rotatif Kredi Nedir?

Bankaların ticari faaliyetle uğraşan kişilere özel kredilendirme çeşitleri bulunuyor. Peki, ticari faaliyetle uğraşanlara yönelik kredilendirme türü olan rotatif kredi nedir?

Denizbank KOBİ’lere “Nefes Kredisi”

Denizbank KOBİ'lere "Nefes Kredisi" ile finansman imkanı sunuyor. Banka, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne bağlı olan oda ve borsalara kayıtlı KOBİ'lere (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) ve KGF (Kredi Garanti Fonu) desteği ile kredi veriyor.

Akbank’tan Esnafa “Gönlüne Göre Öde Kredisi”

Akbank "Gönlüne Göre Öde Kredisi" ile esnafa destek veriyor. Bireysel kredilerden tarım kredilerine kadar birçok alanda müşterilerine finansal destek sağlayan Akbank, esnafının da yanında.

QNB Finansbank’tan “İpotek Teminatlı Taksitli Ticari Kredi”

QNB Finansbank işini büyütmek isteyen KOBİ'lere (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) finansman imkanı sunuyor. Konut, işyeri veya araç teminatı ile KOBİ'ler 1 milyon Türk Lirası'na kadar finansman sağlayabilmektedir. QNB Finansbank "İpotek Teminatlı Taksitli Ticari Kredi" kapsamında müşterilerine yüksek meblağlarda likidite sağlayabilmektedir.

T-BANK Ticari Kredileri

Türkiye genelinde 34 şube ile hizmet veren Turkland Bank (T-BANK), ticari müşterilerine birbirinden farklı kredi seçenekleri sunmaktadır. Banka, sunduğu kredilerin faiz oranlarını ve vadelerini müşteri özelinde tayin etmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Yıl Esnaffinans Kampanyası

Türkiye Finans Katılım Bankası; “yeni yıl esnaffinans kampanyası” duyurdu. Kampanya kapsamında bir çok seçenekte uygun kâr oranları ve geniş vade seçenekleri ile finansman olanağı sunulmaktadır.