Ana SayfaEtiketlerTobb

tobb

KHK Resmi Gazete’de Yayımlandı! Seçimlere 2 Yıl Şartı Getirildi!

Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren KHK ile TOBB ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nda değişiklik yapıldı.

KOBİ’ler ‘Nefes’ Aldı

Son 3 ayda 27 bin KOBİ Nefes Kredisi kullandı.

Türkler Ve Türkiye Bizim İçin Önemli

Alman Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği CEO’su Martin Wansleben yaptığı açıklamalar ile Türkiye ve ekonomisine sonsuz güvenleri olduğunu Türkiye’nin onlar için önemli bir yerinin olduğunu açıkladı.

TOBB Başkanı: Vergi İndirimleri İsabetli

Vergi indirimlerinin isabetli olduğunu belirten başkan güven ve istikrar vurgusu yaptı.

Canikli: Dibi Gördük, Artık Yükselme Zamanı

2016 yılının zorlu geçtiğini ve ülke olarak dalgalanmanın en dibini gördüğümüzü söyleyen Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, bundan sonraki aşamanın yükseliş olduğunu ve dalgalanmanın artık sakinleşeceğini ve zamanla tamamen duracağını söyledi.

TOBB Nefes Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

KOBİ’lere destek amacıyla düzenlenen çeşitli kredi kampanyaları bulunuyor. KOBİ finansmanı için düzenlenen kredi kampanyaları arasında son zamanlarda ismi çok duyulan ve ilgi duyulan KOBİ destek kredilerinden biri de nefes kredisidir. Peki nefes kredisi nedir? Nasıl alınır?

İZTO İş adamlarına Nefes Aldırdı

‘’Nefes Kredisi’’ kapsamında oluşturulan kaynaktan 2 hafta içerisinde 762 üye faydalandı ve 104 milyon kredi kullanıldı.

Arap Odalar Birliği TOBB İle Birlikte Türk- Arap Ticaret Odasını Kurdu

TOBB trilyon dolarlık ticaret hacmiyle ün yapmış Arap Odalar Birliğiyle Türk- Arap Ticaret Odasını kurdu. Para sıkıntısı yaşamayacaklarını dile getiren Arap iş adamları bu birlikteliğin yeni ticari başarılar getireceğini söyledi. Bu birliktelikte merkezse İstanbul olacak.