Ana SayfaEtiketlerTüketici kredisi

tüketici kredisi

Tüketici Kredilerine Vade Sınırlaması! Artık 48 Ay Vade Olmayacak!

BDDK tarafından tüketici kredilerinin vade süreleri ve yapılandırmalarına ilişkin düzenleme getirildi. Artık bazı kredi kullanımları hariç tutulmak üzere tüketici kredilerinin maksimum vade süresi 36 ay olacak. Taşıt kredilerinde teminat gösterenler 48 ay vadeli kredi alabilecek.

Yapı Kredi 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Kısa vadeli ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi Bankası’ndan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyası düşük kredi faiz oranlarıyla, esnek vade seçenekleriyle tüketicilere sunuluyor. Kefil göstermeden, belge sunmadan, internetten başvuru yapmanız mümkün. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyasına ait detaylar haberimizde..

BDDK: Bankacılık Sektörünün Kredi Hacmi Geriledi!

BDDK, haftalık bültenini yayımladı. Buna göre Türk bankacılık sektörünün kredi hacmi 5 milyar 956 milyon liralık düşüş kaydetti.

Türk Bankacılık Sektörünün Kredi Hacmi Büyümeye Devam Ediyor

Türk bankacılık sektörünün kredi hacmi artmaya devam ederken, BDDK’nın haftalık bülteni son durumu gözler önüne serdi. 18 Mayıs 2018 tarihi itibariyle sektörün kredi hacmi 2 trilyon 366 milyar lirayı aştı.

Bankacılık Sektörü Mevduatı Düştü!

Bankacılık Sektörünün Aralık ayı itibari ile toplam tüketici kredileri 398,3 milyar Türk Lirası olarak açıklandı.

Ziraat Bankası’ndan Masraflara Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası tüketicilerin bireysel ihtiyaçları için komisyonsuz İhtiyaç kredisi sunuyor. Başvuru ve Detaylar

Ziraat Bankası’ndan Masrafsız Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası ihtiyaçları için finansman gereksinimi duyan kişilere bir kuruş masraf talep etmeden tüketici kredisi veriyor

Denizbank’tan İhtiyacı Olanlara Tüketici Kredisi

Denizbank tüketici kredisi ile ihtiyaç sahiplerinin finansman gereksinimlerine uygun vade ve düşük faiz oranıyla çare buluyor.

Düğünler Kredi Kartı ile Yapıldı

2016 yılı verileri incelendiğinde yuvayı dişi kuşun değil kredi kartının yaptığı görüldü.

Tüketici Kredisi Nedir?

Tüketicilerin gereksinimlerinin çeşitlerine göre bankalar farklı kredi kampanyaları başlatabiliyor. Bankaların tüketicilerin ihtiyaçlarını finanse etmek amacıyla sunduğu kredilendirme türleri arasından tüketici kredisi de yer alıyor. Peki, tüketici kredisi nedir? Tüketici kredisi için gerekli şartlar nelerdir?

Taksitle Cep Telefonu Almak Mümkün Mü?

Kredi kartı taksitlendirmesi ile ilgili yapılan düzenleme ile birlikte bazı elektronik alet alımlarına kredi kartı ile taksitli alım kaldırıldı. Peki, taksitli cep telefonu alınabilir mi?

Garanti Bankası’ndan Dijital Kredi

Garanti Bankası'ndan Dijital Kredi ile hızlı finansman fırsatı! İhtiyacınız olduğu her an 7 gün 24 saat internet ve mobil şubeden Dijital Kredi'ye başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucunda şubeye uğramaya gerek olmadan krediniz hesabınıza geçer. Garanti Bankası Dijital Kredi ile müşterilerine aylık yüzde 1,14 faiz oranı uygulayarak finansman sağlıyor.