Borsa’da yeni bir dönemin başlatılmasına karar verildi. Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ tarafından yapılan açıklamalar sonrasında Survivor yarışmasının da satılmasına karar verildi. 

Borsa’nın geliştirilmesi için yeni çalışmaların yapıldığı açıklanmıştı. Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ borsada yeni bir dönemin başlatılması için adımlar attı. Bu konu hakkında açıklamalar yapıldı. ‘Artık borsada her şeyin satılması için yeni bir sistem başlatıyoruz. Survivor yarışmasını dahi borsada satmak istiyorum. Bu konu hakkında Acun bey ile bir görüşme yapacağız. Görüşmelerin yapılması için konu hakkında randevu talebimizi ilettik’ ifadelerini kullandı. 

Konu hakkında bir basın açıklaması yapan Himmet Karadağ Borsa İstanbul için planlanan yeni sistem hakkında gerekli değerlendirmeleri yaptı. Bu sistemin tarihi bir zirve olarak değerlendirildiği tespit edildi. Daha önceki dönemlerde borsa üzerinde popüler dizilerin de satılması için bir çalışmanın yapıldığı açıklanmıştı. Dizilerin satışının yanı sıra köprülerinde satışa çıkarılması uygun görüldü. Yeni sistem göz önünde bulundurulduğu zaman getirisi olan her ürünün borsada satışa çıkarılması planlanıyor. Televizyon tarihinin en çok izlenilen ve reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor’un borsada satışa çıkarılması için bir adım atıldı. 

Daha önce reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisi borsada gündeme getirilmişti. Bunun ardından Survivor yarışmasının da sisteme dahil edilmesi için yakın zamanda Acun Ilıcalı bir bir görüşme planlanıyor. Görüşmelerin sonrasında anlaşmanın sağlanması halinde Borsa’da ilgi çeken bir hareketliliğin yaşanması planlanıyor. İlerleyen günlerde durumun netleştirilmesi bekleniyor. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın