Ana SayfaBanka İş İlanlarıT.Finans Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alacak

T.Finans Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alacak
T

-

2016 Nisan ve Mayıs dönemin görüşmelere başlayacak olan Katılım bankacılığı sektörünün öncü ve liderler bankalarından bir tanesi olan Türkiye Finans Katılım Bankası yurt çapında yaygın şube ağı ve bölge müdürlükleri için personel alımı yapacağını açıkladı. T.Finans aradığı adaylar için genel bir ilan yayınladığından Türkiye geneli başvuruları alacağını açıklamakta. Türkiye Finans Katılım personel alımları, Türkiye Finans Katılım iş ilanı, Türkiye Finans Katılım Bankası Başvuru, Türkiye Finans Katılım 2016 alımları, Türkiye Finans Katılım eleman alımı, 2016 Türkiye Finans Katılım başvuru, Türkiye Finans Katılım Bankası sınavı ve detayları

Katılım bankacılığının ülkemizde her geçen gün daha bir ön plana çıktığı bir gerçektir. Ziraat Bankası’na bağlı Ziraat Katılım, Vakıfbanka’a bağlı Vakıf Katılım Bankalarının kurulmasıda buna en önemli örnektir.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan bankacı adaylarının da sektörde katılım bankacılığının parlak bir gelecek sunacağına inancı tamdır. Bu alanda ülkemizin ilk bankalarından olan Türkiye Finans Katılım Bankası da istikrarlı büyüme ve yeni banka iş ilanları yayınlayarak kadrolarını genişletme süreci içerisindedir.

T.Finans Katılım Bankası tarafından düzenlenen banka sınavları ve başarılı olan adaylar için banka mülakatları sonucuna bağlı yeni çalışma arkadaşlarını kadrosuna katmaktadır. 2016 yılı içerisinde hem bölge hemde şube kadrolarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere Türkiye Finans yeni alımlar yapacaktır. Başvuru yapacak olan adaylar için ilanın genel bir ilan olduğunu belirten banka eğitim düzeyi ve bölge sınırlaması belirtmemektedir.

Bankacılık kariyerine T.Finans Katılım Bankası’nda başlamak isteyen ve bu alanda çalışma isteği bulunan tüm adayların başvurabileceğini belirten banka Türkiye Geneli yeni banka iş ilanı yayınlamıştır.

Türkiye Finans Katılım Bankası 2016 Genel Personel alımları başvurularınızı ve detayları bu bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.tumislerburada.com/is-ilani/genel-basvuru–turkiye-kariyer-net-turkiye-finans-katilim-bankasi/7710797

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol