Ziraat Bankası Gürcistanda Yeni Bir Banka Kurdu!

Ziraat Bankası Gürcistanda Yeni Bir Banka Kurdu!

Ziraat Bankası tarafından ilginç bir karar alındı ve bazı ülkelerde adının değiştirilmesi için adımlar atıldı.Ziraat Bankası tarafından ilginç bir karar alındı ve bazı ülkelerde adının değiştirilmesi için adımlar atıldı. 

Türkiye'nin en büyük bankalarından birisi olan Ziraat Bankası yeni bir adım atarak bazı ülkelerde faaliyet gösteren bankalarının adını değiştirmeyi planlıyordu. Atılan adımların bugünden itibaren geçerli olması planlanırken bankanın Tiflis, Batum ve Marneuli şubelerinin yanı sıra Gürcistan'da bulunan faaliyetlerinin farklı bir şekilde farklı isimle devam etmesine karar verildi. Bu durum banka müşterileri tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılandı. Yine Ziraat Bankası bünyesinde kurulmuş olan JSC Ziraat Bank Georgia ismi ile devam etmesine karar verildi. Bu kararla birlikte ülkedeki bankacılık şube ağının her geçen gün biraz daha genişletilmesine karar verildi. 

Yeni ismi ile faaliyet gösterecek olan bankanın Gürcistan'da kurumsal firmaların yanı sıra bölgede faaliyet gösteren yabancı şirketlere de daha kaliteli bir hizmet anlayışı geliştireceği öğrenildi. Yeni ismi ile hizmet verecek olan bankanın bir anlamda Türkiye'nin olduğu kadar Gürcistan'ın da yerel bankası konumunda olmayı planladığı öğrenildi. Banka tarafından alınan kararlar sonrasında JSC Ziraat Bank Georgia ile birlikte internet bankacılığı, bireysel kredi hizmetleri,kat hizmetleri gibi çeşitli stratejilerin geliştirilmesi ve sonucunda hizmet ağının geliştirilmesi planlanıyor. 

Ziraat Bankası olarak Gürcistan'da yeni bir hizmet anlayışının geliştirilmesinin ardından Türkiye ile Gürcistan arasındaki ekonomik, ticari durumların geliştirilmesi de planlanıyor. Bankanın ülkede yeni ismi ile bugünden itibaren hizmet vermesinin uygun olduğuna karar verildi. Türkiye'de bulunan bankacılık tecrübesinin ülke çapında uygulanması planlanıyor. ziraat bankası gürcistan JSC ziraat bank georgio ziraat bankasından isim kararı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?