Yıllardır ülkemizde müşterilerine en iyi hizmeti sunmak çalışan, müşterilerinin nakit ihtiyaçları için çeşitli kampanyalar düzenleyen Akbank, hızlı nakit ihtiyacı için anında kredi imkanı sunuyor.

Nakit ihtiyacına 7-24 en hızlı çözümü sunup en uygun ihtiyaç kredisini veren Akbank, müşterilerinin evlerinde ve işyerlerinde şubeye gitmeden anında kredi başvurusu yapma imkanı sunuyor.

Müşterilerinin gelir durumlarına göre çeşitli ödeme planları hazırlayan banka, çeşitli başvuru ve ödeme kanalı imkanları da sunuyor. Banka maksimum 20 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi imkanı sunup, hem internet şubelerinden ve mobil uygulamasından hem de bankanın telefon şubesi aranarak başvuru yapma kolaylıkları sağlıyor. Banka başvuru esnasında müşterilerinden herhangi bir belge ve imza talep etmeyip, uygun gördüğü durumda hesaba parayı yatırıyor.

Uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanı sunan Akbank, yüzde 1,41’den başlayan faiz oranları uyguluyor. Faiz oranları piyasadaki kur dalgalanmalarından etkilenmiyor. 24 ay vadeli 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen bir müşterinin aylık kredi ödemesi 510,44 Türk Lirasına tekabül ediyor. Aynı finansmanı 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kapsamında kullanmak isteyen müşterinin ise aylık kredi ödemesi 305,93 Türk Lirasına tekabül ediyor. Akbank ihtiyaç kredisi vade süresini maksimum 48 ay olarak belirlemiştir.  Banka müşterilerinden kredi karşılığında kredi tahsis ücreti talep ediyor. Kredi tahsis ücreti finansmanın binde 5’i kadar olup, tek seferlik alınıyor. 10.000 TL ihtiyaç kredisi için tahsis ücreti 50 TL, 20.000 TL ihtiyaç kredisi için tahsis ücreti 100 TL’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.