Apple Türkiye için çalışma arkadaşları arıyor!

0

Dünyaca ünlü elektronik markası Apple Türkiye de görev alacak personel alımı yapacağını duyurudu. Apple iş ilanları yayınlarken ülkemiz kapsamında da çalışma arkadaşları alacağını açıkladı. Peki apple hangi pozisyonda, kaç personel alacak ? Apple başvuruları, Apple iş ilanları, Apple Türkiyede çalışmak ve detayları.

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Apple Türkiye kadrolarında çalışmak üzere personel alacağını duyurdu. İphone, İpad, iwatch, imac gibi büyük ürünlere sahip şirket teknik ve diğer kadrolarında görev alacak çalışma arkadaşları aramakta.

Apple Store’da Genius olarak; donanımlı bir teknik müşteri hizmeti uzmanı rolünü üstlenir, ürünlerin sorunlarını giderip onarır, müşterilerin Apple’a duydukları güvenin devam etmesini sağlarsınız. Genius Bar’a gelen müşterilerin teknik problemlerine hızlı çözümler bulmak için problem çözme ve insan ilişkileri konusundaki yeteneklerinizi kullanırsınız. Ayrıca ekip üyelerini ürünler konusunda eğitirken, kendi teknik bilginizi de güncel tutarsınız. Sunduğunuz mükemmel müşteri hizmeti ve empatili yaklaşımla, her gün Genius önerileri sunar ve teknik destek sağlarsınız.

Apple Genius olarak ihtiyaç duyan Apple müşterilerine bilginizi ve önerilerinizi aktarır, samimi bir yaklaşımla, uygulamalı teknik destek sağlarsınız. Ürünler ilgili sorunları anında tespit eder, sorunun kaynağını müşterilerinize sabırla ve empatiyle anlatırsınız. Ürünün onarım ya da parça değişim gereksinimini belirledikten sonra, müşterilerinize ürünün çabucak yeniden kullanılır hale gelmesini sağlayacak teknik destek çözümleri sunarsınız. Birden fazla müşteriyle ilgilenirken bile, hem müşterilerinizin hem kendinizin zamanının değerli olduğunun bilincindesinizdir. Apple’ın hizmet taahhüdünü uygun tarzda, hızla ve beceriyle yerine getirirsiniz. Kılavuzluk ederken, bilgilerinizi aktarırken, hatta ipuçları ve eğitim verirken, hem müşterilerinizin hem çalışma arkadaşlarınızın güvenini kazanırsınız.

Apple iş ilanları başvuruları ve detayları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/apple-is-ilanlari?firma=171177&frm=172838

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın