Bankacıyım.Net

Denizbank 2015 Temmuz Personel Alımları

Denizbank 2015 Temmuz Personel Alımları

Denizbank 2015 Temmuz ve Ağustos dönemi yeni personel ve memur alımlarına başlıyor.

Deniz de  hayat güzeldir sloganıyla müşterilerine benzersiz fırsatlar sunan Denizbank, aynı fırsatları yeni personel ve elemanlarına da sunmaktadır.

Kariyerinize Denizbank da başlayarak bankacılık alanında uzun maratonunuzun ilk basamağını atmış olacaksınız. Öncelikle Denizbank iş ilanlarını inceleyerek kendinize en uygun pozisyonu analiz etmeniz ve başarabileceğinizi düşündüğün alana yönelerek başvuruda bulunmanız son derece önemlidir.


2015 Temmuz dönemi itibariyle Denizbank personel alımlarına hız verdi. Genç kadrosu ile Türkiye de gerek Genel Müdürlük gerekse şube ağında bir çok yenilik ve atılımlara imza atan Denizbank'ın bir parçası olmak için adaylar birbirleri ile yarışacaklar. 
Elbette bir çok banka da olduğu gibi iş ilanları, yayınlandıktan sonra dikkat etmeniz gereken altın kural bankanın gereksinim duyduğu niteliklerdir. Denizbank sırası ile Lise, Önlisans, Lisans ve Yüksek Lisan mezunları için iş ilanları, memur alımları ve personel alımları yapmaktadır.

Okuduğunuz bölüm ile alakalı olduğunu düşündüğünüz ilanlara başvurabilir ve mülakat davetinizi beklemeye başlarsınız. 
Denizbank; Gişe memuru, operasyon yetkilisi, Saha satış temsilcisi, Çağrı Merkezi gibi ana departmanları için sürekli yeni istihdamlar yapmatadır. İşletme, iktisat, bankacılık, ekonomi gibi temel bölüm mezunları ise bankanın eleman alımları için tercih nedeni oluşturmaktadır.  

Denizbank 2015 Personel alımları ve banka sınavlarını bu bağlantıdan görebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-is-ilanlari?firma=18421

İlgili:  Şekerbank İstanbul’un Her İki Yakasında da Personel Alacak!
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.