Ana SayfaEkonomiÇimento Devleri Türkiye’den Vazgeçmiyor!

Çimento Devleri Türkiye’den Vazgeçmiyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Çimento sektöründeki temsilciler için oldukça önemli olan Intercem Uluslararası Çimento Konferansı bu yıl 15 ila 17 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek. Konu ile ilgili açıklama yapan yetkililer Intercem tarafından organize edilen Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından finanse edilen konferansa çimento sektöründe üretim, finans ve taşıma ayaklarında faaliyet gösteren 400 küresel oyuncunun katılacağını belirtiyor. Türkiye’nin çimento sektöründe çok önemli bir yerinin olduğunu belirten yetkililer, küresel çimento pazarındaki yerin önemli olmasının en önemli sebeplerinden birinin Türk çimentosunun kalitesinin çok yüksek ve sunulan hizmetlerin çok iyi olması olduğunu söylüyor.

Türkiye Pazar’da Güçlü

İstanbul’da gerçekleştirilecek konferansta 40 ülkeden toplamda 400’ün üzerinde katılımcının olacağını belirten Intercem Başkanı Malcolm Shelbourne, Türkiye’nin küresel çimento pazarında önemli bir yerinin olduğunu, sektörde her zaman önemli kaynaklardan biri haline geldiğini belirtiyor. Türk çimentosunun kalitesinin çok yüksek ve sektördeki temsilciler tarafından sunulan hizmetin çok iyi olduğunu belirten Shelbourne, sektör temsilcilerinin ürünü nasıl yapacağını ve nasıl teslim edeceğini çok iyi bildiğini söyledi.

Türkiye’den Vazgeçmiyorlar

Gerçekleştirilecek etkinliğin Türk çimento sektörü için çok önemli bir fırsat olduğunu belirten Türkiye İhracatçılar Meclisi Yönetim Kurulu Üyesi, Çimento İhracatçıları Sektör Başkanı Ali Özinönü, gerçekleşecek organizasyonda temsilcilerin bağlantı kurma ve fırsatları araştırmak için platformu iyi değerlendirmesi gerektiğini söyledi. Konferansın İstanbul’da gerçekleşmesinin Türk çimento sektörüne çok büyük destek sağladığını belirten Özinönü, yüksek katılım beklentisinin dünya çimento devlerinin Türkiye’den vazgeçmediklerinin göstergesi olduğunu, sektör temsilcilerinin de bu konuda aynı hassasiyeti göstermesi gerektiğini söyledi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.