Ana Sayfa Sigorta Vakıfbank grubu Vakıf Emeklilik 2016 Personel Alımları Başlıyor

Vakıfbank grubu Vakıf Emeklilik 2016 Personel Alımları Başlıyor

-

Sigortacılık ve Bireysel emeklilik sektöründe Vakıfbank iştirakı olarak hizmet veren Vakıf Emeklilik A.Ş 2016 Türkiye Geneli personel alımlarına başlıyor. Vakıf Emeklilik yayınladığı genel başvuru ilanı ile bu alanda genç adaylar aradığını belirmekte. Vakıf Emeklilik 2016 personel alımı, Vakıf Emeklilik başvuru, Vakıf Emeklilik iş ilanı ve detayları

Ülkemizin en köklü bankalarından olan Vakıfbank bünyesinde bulunan iştirak kurumu Vakıf Emeklilik Türkiye geneli güncel personel alım ilanı duyurdu. Bu kapsamda finans sektöründe kariyer planlayan yeni mezun ve deneyimsiz adaylarla görüşmelere başlayacağını belirten kurum en az önlisans mezunu başvuruları değerlendirecek.

Son yıllarda oldukça büyüyen bireysel emeklilik sistemlerinde kendine yer bulan Vakıf Emeklilik kadrolarına yeni çalışma arkadaşları dahil ederek istikrarlı büyümesini devam ettirmeyi hedeflemektedir. Kurum büyesinde kariyer rotanızı çizere Vakıfbank kadrolarına da yakın olma şansını elinizde bulundurabilirsiniz.

Kurumun ilan için belirttiği detay:

GENEL NİTELİKLER

Vakıf Emeklilik Ailesi olarak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın gelecek hayalleri için çalışıyoruz.

Son dönemlerin en hızlı büyüyen sektörlerinden biri olan Bireysel Emeklilik sektöründe; liderliğini pekiştirmiş, büyüyen, sektörün güven ve desteğini kazanmış şirketimizin yenilikçi, rekabetçi ve paylaşımcı ortamına özveriyle çalışacak, genç ve dinamik takım arkadaşlarını dahil etmek istiyoruz.

İŞ TANIMI

Siz de büyüyen bir sektörde büyüyen şirketimizde yer almak istiyorsanız, güncel özgeçmişiniz ile birlikte görev almak istediğiniz departmanı ön yazınızda belirterek genel başvuru yapabilirsiniz.

Vakıf Emeklilik 2016 yılı için gerçekleştireceği alımları için yayınladığı iş ilanı detayları ve başvurularınızı bu bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-emeklilik-a-s-genel-basvuru-1054848

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,267BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler