14 Mayıs çiftçiler gününe özel bankalar tarafından çeşitli çalışmaların yapılması planlanırken Denizbank bu konuda özel  kampanyalar hazırladığını açıkladı. 

14 Mayıs Çitçiler günü olarak kabul görmüşken bankalar bu konuda çiftçileri rahatlatmak için çeşitli hizmetler vermeye devam ediyor. Denizbank tarafından yapılan son açıklamaların ardından bu güne özel olarak yenilikçi ve özel kampanyaların hazırlandığı ifade edildi. Denizbank tarafından hayata geçirilen kampanyaların çiftçinin yüzünü güldürmesi beklenirken ülkemizde çiftçiliğin büyük önem taşıdığı düşünüldüğü zaman pek çok kişinin yüzünün bu kampanyalar sayesinde güldürüleceği ifade edildi. Kampanyanın mayıs ayı boyunca aktif bir şekilde devam etmesi planlandı. 

Ülke nüfusunun neredeyse yarısının çiftçilik ile uğraştığı ve geçimini bu sebeple kazandığı düşünüldüğü zaman yapılacak kampanyaların ülkenin büyük bir kesimini etkilemesi planlanıyor. Denizbank tarafından yapılan açıklamalar sonrasında tarımsal kredi ve sigortalar üzerinde avantajlı olacak şekilde faiz oranları ve faiz indirimlerinin gerçekleştirilmesi planlandı. Bu sayede çiftçilerin tarımsal kredilere daha kolay ulaşabilecekleri gibi ürünlerini de çok uygun fiyatlara sigortalayabilecekleri öğrenildi. Çiftçilere verilen Üretici Kartı tarımsal konulu alışverişlerde ilk kez kullanılabilecek ve bu alışverişlerden ciddi oranlarda indirimler sağlanabilecek. Üreticilerin mayıs ayı boyunca tüm Denizbank şubelerinde yapacakları görüşmeler sonrasında ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanma imkanlarına sahip olacakları belirlenmiş oldu. 

Banka yetkilileri tarafından yapılan açıklamalar sonrasında üreticilere her anlamda yardımcı olabilmek ve destek sağlayabilmek için büyük çaplı bir çalışma içerisine girdiklerini ifade ettiler. Bankanın çiftçi portföyünün geniş olması sebebiyle çiftçilerin düzenlenen kampanyadan son derece memnun kaldıkları belirlendi. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın