Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Personel Alımları Yapıyor!

Burgan Bank Personel Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Kuveyt merkezli olup, kurumsal firmalar ile birlikte finansal kuruluşlar sektörlerinin üzerine odaklı çalışan Burgan Bank, her kendini bir adım öteye taşıyıp, müşterilerine sunduğu özel kredi olanakları biliniyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren Burgan Bank, kadrosunu da gün geçtikçe büyütüyor. Bu kapsamda banka personel ilanı yayınlayıp, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

Burgan Bank, müşterilerinden kendilerine gelen tüm bankacılık işlemlerinin söz konusu iş kapsamında hatasız bir şekilde yapılmasını istemektedir. Bu çerçevede bazı kriterler sunmuştur.

Banka iş ilanları başvurusu yapacak adayların  ön lisans, lisans yahut 4 yıllık eğitim veren üniversitelerden mezun olmaları gerekmektedir. Banka üniversite öğrencilerinin başvurularını da değerlendirecektir. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciği işi kapsamında adayların alanla ilgili sektörde en az 6 ay tecrübe edinmiş olmaları gerekmektedir. Temel seviyede Sermaye Piyasası Kurulu lisansını hak etmiş ve belgeleri olan adayların başvurularını Burgan Bank ön değerlendirmeye alacaktır. Ancak lisans şartı bulundurmamaktır.

Banka personel alımlarını gün geçtikçe artıran ve kadrosunu genişleten Burgan Bank, adayların gündüz ve akşam olmak üzere dönüşümlü olarak çalışabilecek durumda olmalarını talep etmektedir. Yani adaylar esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmelidirler.

Telefonda iletişimleri kuvvetli olan, ikna yetenekleri gelişmiş, problemlere hızlı bir şekilde çözüm üretebilen adayları tercih edecek olan Burgan Bank, aynı zamanda adayların çok iyi bir bilgisayar kullanıcı olmalarını talep etmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da en az 2 sene ile tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. İş başvurusu kabul gören adaylar Burgan Bank’ın İstanbul şubesinde göreve başlayacak.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi son başvuru tarihi ise 6 Temmuz 2017 Perşembe günüdür. Bu tarihten sonra yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1744957?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.