Kuveyt merkezli olup, kurumsal firmalar ile birlikte finansal kuruluşlar sektörlerinin üzerine odaklı çalışan Burgan Bank, her kendini bir adım öteye taşıyıp, müşterilerine sunduğu özel kredi olanakları biliniyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren Burgan Bank, kadrosunu da gün geçtikçe büyütüyor. Bu kapsamda banka personel ilanı yayınlayıp, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

Burgan Bank, müşterilerinden kendilerine gelen tüm bankacılık işlemlerinin söz konusu iş kapsamında hatasız bir şekilde yapılmasını istemektedir. Bu çerçevede bazı kriterler sunmuştur.

Banka iş ilanları başvurusu yapacak adayların  ön lisans, lisans yahut 4 yıllık eğitim veren üniversitelerden mezun olmaları gerekmektedir. Banka üniversite öğrencilerinin başvurularını da değerlendirecektir. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciği işi kapsamında adayların alanla ilgili sektörde en az 6 ay tecrübe edinmiş olmaları gerekmektedir. Temel seviyede Sermaye Piyasası Kurulu lisansını hak etmiş ve belgeleri olan adayların başvurularını Burgan Bank ön değerlendirmeye alacaktır. Ancak lisans şartı bulundurmamaktır.

Banka personel alımlarını gün geçtikçe artıran ve kadrosunu genişleten Burgan Bank, adayların gündüz ve akşam olmak üzere dönüşümlü olarak çalışabilecek durumda olmalarını talep etmektedir. Yani adaylar esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmelidirler.

Telefonda iletişimleri kuvvetli olan, ikna yetenekleri gelişmiş, problemlere hızlı bir şekilde çözüm üretebilen adayları tercih edecek olan Burgan Bank, aynı zamanda adayların çok iyi bir bilgisayar kullanıcı olmalarını talep etmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da en az 2 sene ile tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. İş başvurusu kabul gören adaylar Burgan Bank’ın İstanbul şubesinde göreve başlayacak.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi son başvuru tarihi ise 6 Temmuz 2017 Perşembe günüdür. Bu tarihten sonra yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1744957?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın