Banka İş İlanları ING Bank Gişe Yetkili Yardımcısı Alımı Yapacak!

ING Bank Gişe Yetkili Yardımcısı Alımı Yapacak!

Son Güncelleme:

Ülkemizin en büyük 8. özel bankası olan ve kadrosunu sürekli büyüten ING Bank, banka personel alımı yapacağını duyurdu.

ING Bank, Gişe Yetkili Yardımcısı alımı yapacağını duyurdu. Yeni dönem bankacılığın öncüleri arasında bulunan ING Bank, yayınladığı banka iş ilanı kapsamında başvuru yapacak adayların en az lisans mezunu olmalarını istemektedir. Bazı kriterler sunan banka, başvuru yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş adayların başvurularını değerlendirmeye alacaktır. Bu bölümler Maliye, İktisat, Uluslararası İlişkiler, Ekonomi, İşletme, Ekonometri, Çalışma Ekonomisi, Turizm İşletmecililiği ve benzeri gibi finans bölümlerinden mezun olunmuş olması gerekmektedir.

Gişe Yetkili Yardımcısı iş ilanına başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları gerekmektedir. Askerliği yapmamış erkek adayların başvurularını ING Bank değerlendirmeyecektir.

Adaylar müşterileri gerekli özeni gösterebilmeli, müşterilerin isteklerini zamanında en doğru ve tam olarak yerine getirebilmelidir. Adayların TL/YP tahsilat ve ödeme işlemlerini gerçekleştirmesini bilmeli, hesaptan para çekebilmelidir. Çek, Senet işlemleri ve benzeri gibi işlemlerin bilinmesini talep eden banka işe alınacak adayın EFT ile havale işlemlerinin doğru bir şekilde gerçekleştirebilmesini istemektedir. Adaylar aynı zamanda ING Bank şubesine ziyarette bulunan müşterilere bankanın ürünlerinin satışlarını gerçekleştirebilmeli, onlara en hızlı, en etkin ve en kaliteli hizmeti sağlayabilmelidir. Bunlara ek olarak müşterilerden gelen belgeleri eksiksiz olarak alması ya da alınmasını sağlaması gerekmektedir.

Müşterilerinin problemlerine en hızlı ve en doğru hizmeti vermeyi hedefleyen ING Bank, bünyesinde istihdam ettiği personellerinde aynı şekilde davranmasına özen göstermelerini talep etmektedir. Adayların takım çalışmalarına uyum sağlayabilmeleri, banka bünyesine müşteri kazandırabilecek potansiyellerinin bulunması gerekmektedir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek adaylar Erzurum lokasyonlu istihdam edilecekler. Banka iş ilanı son başvuru tarihi 2 Temmuz 2017 Pazar günü sonra erecektir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-gise-yetkili-yardimcisi-1783772?

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,429BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,622TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,533TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler