Ana SayfaKredilerŞekerbank'tan 10.000 TL Anında Kredi!

Şekerbank’tan 10.000 TL Anında Kredi!

-

Şekerbank, bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda uygun ödemeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Şekerbank’tan Anında Kredi

Bireylerin gelir durumlarına göre kredi taksitlendirmesi yapan Şekerbank, 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Evlerine eşya almak, eşyalarını yenilemek, artık tatile çıkmak ya da çeşitli durumlar için nakit ihtiyacı olan müşterileri için uzun vadeli ihtiyaç kredisi sunan Şekerbank, yüzde 2,04 faiz oranı uyguluyor. İhtiyaç kredisi faiz oranla değişmeyip, sabit kalıyor. Her vade ve her miktardaki krediden faydalanan her müşteri aynı faiz oranları ile geri ödeme yapıyor. Bu nedenle müşteriler kendilerine en uygun, ilerleyen dönemlerde kredi taksit ödemelerini yaparken problem yaşamayacak şekilde ödeme planları yapmalıdır.

Kişiye Özel, Uygun Ödeme Planlarıyla Anında Kredi!

Şubelere gidip başvuru yapmak gerekiyor. Bireylerin yanlarında bankanın talep ettiği belgeleri getirmeleri gerekmektedir. Bunlar nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi, yaşanılan adresi gösteren belge ve gelir belgesidir. Banka gerekli gördüğü durumlarda müşterilerinden ihtiyaç kredisi kapsamında kefil isteyebilmektedir. Yine gerekli gördüğü durumlar ek belgelerde talep edebilir.

48 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi

60 ay vadeli 10.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen bireylerin aylık yüzde 2,23 faiz oranı ile ödemeleri gereken taksit tutarı 319,71 Türk Lirası yapmaktadır. Banka kredi kapsamında bireylerden kredi tahsisi talep etmekte ve 10.000 Türk Lirası için bu ücret 50 Türk Lirası yapmaktadır. Kişiler 60 ay vadeli Şekerbank ihtiyaç kredisi için 100.000 TL’ye kadar faydalanabilirler. Detaylar için bankadan bilgi alabilirler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol