Ana SayfaKredilerHalk Bankası 2017 Güncel İhtiyaç Kredileri Faiz Oranları

Halk Bankası 2017 Güncel İhtiyaç Kredileri Faiz Oranları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Halk Bankası, müşterilerinin her türlü ihtiyaçları için aylık yüzde 1,20’den başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Halk Bankası ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen bireylerin banka şubelerine gitmeleri, başvuru esnasında ise bankanın bireylerden istediği belgeleri getirmeleri gerekmektedir. Bu belgeler nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi, ikametgah belgesi ve gelir belgesidir.

İhtiyaç kredisi faiz oranları bireylerin alacakları kredi tutarına, vade süresine ve kredi türüne göre değişiklik göstermektedir. Halk Bank’ın emeklilere özel sunduğu Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisinden 48 ay vadeli 10.000 Türk Lirası tutarına  faydalanmak isteyen müşteriler için uygulanan faiz oranı yüzde 1,13’tür. Bu kapsamda banka müşterilerinden kredi tahsis ücreti almamaktadır.

Kamu Çalışanlarına özel düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasından 48 ay vadeli 10.000 Türk Lirası tutarında yararlanmak isteyen müşteriler için banka yine yüzde 1,13 faiz oranı uyguluyor ancak kredinin binde 5’i kadar yani 50 Türk Lirası kadar kredi tahsis ücreti alıyor.

Emekli Mini İhtiyaç Kredisi kapsamında kredi almak isteyen müşterilerden yüzde 1,12 faiz oranı uygulanıyor. Masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerine ise yüzde 1,30 oranında faiz uyguluyor. Ancak masrafsız ihtiyaç kredisinde yine müşterilerden kredi tahsis ücreti alınmıyor. Eğitim giderleri kapsamında Masrafsız Eğitim Kredisi için uygulanan faiz oranı 3 ile 12 ay arasındaki vadelerde yüzde 1,16, 3 ile 48 ay arasında yüzde 1,10’dur. Özel sektörde çalışanlar için hazırlanan Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi için faiz oranı yüzde 1,14’tür.

Halk Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ise şubelere gitmek gerekiyor. Müşterilerin şubeye giderken yanlarında mutlaka nüfus cüzdanlarını ya da sürücü belgelerini, ikametgahlarını gösteren belgeyi ve gelir belgelerini getirmeleri gerekiyor. Bunlara ek olarak faydalanmak istenen ihtiyaç kredisi kampanyalarına göre ek belgeler talep ediliyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,214TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.