2010 yılında Fiba Grup bünyesine katılarak bankacılık ve finans sektöründe hizmet vermeye başlayan ve müşterilerine çeşitli kredi kampanyaları düzenleyen Fibabanka, Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı alımı yapacağını duyurdu.

Şube ağını sürekli genişleten ve kadrolarını büyüten Fibabanka, yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak adayların bankanın imajını ön planda tutacak şekilde belirlenen amaçlar doğrultusunda bankanın ürün ve hizmetlerinin satışlarını gerçekleştirebilmelerini istemektedir.

Belirli periyotlarda banka personel ilanları yayınlayan Fibabanka, Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı alımlarına başvuru yapacak adayları İstanbul lokasyonlu istihdam edecektir. Banka adaylara herhangi bir alanda tecrübe edinmişlik kriteri sunmamıştır. Ancak satış tecrübesi olan adayların başvuruları banka ön değerlendirmeye alacaktır.

Adaylar Outbound çağrılarında görevlendirilecek olup, MC Office programları hakkında bilgi sahibi, tecrübesi, ileri seviyede kullanabiliyor olmaları gerekmektedir. Erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları, tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması gerekmektedir.

Sadece 1 personel alımı yapacak olan Fibabanka, adayların müşteri odaklı çalışabilmelerini, rekabete açık, incelemeyi araştırmayı sevmelerini istemektedir. Analitik düşünme kabiliyetleri gelişmiş, yaratıcı fikirleri olan, fikirlerini açık bir şekilde beyan edebilme kriteri sunulmuştur. Adayların takım çalışmalarına uyum sağlayabilmeleri en önemli kriterlerden biridir.

Sürekli ve tam zamanlı çalışacak adaylar bankanın Müşteri Hizmetleri departmanında  istihdam edilecekler. Adayların en az ön lisans mezunu olma koşulu olsa da üniversite, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin başvuruları da değerlendirilecektir.

Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı son başvuru tarihi 5 Haziran 2017 pazartesi günüdür.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-uzman-yardimcisi-1765295?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.