Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak!

Fibabanka Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

2010 yılında Fiba Grup bünyesine katılarak bankacılık ve finans sektöründe hizmet vermeye başlayan ve müşterilerine çeşitli kredi kampanyaları düzenleyen Fibabanka, Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı alımı yapacağını duyurdu.

Şube ağını sürekli genişleten ve kadrolarını büyüten Fibabanka, yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak adayların bankanın imajını ön planda tutacak şekilde belirlenen amaçlar doğrultusunda bankanın ürün ve hizmetlerinin satışlarını gerçekleştirebilmelerini istemektedir.

Belirli periyotlarda banka personel ilanları yayınlayan Fibabanka, Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı alımlarına başvuru yapacak adayları İstanbul lokasyonlu istihdam edecektir. Banka adaylara herhangi bir alanda tecrübe edinmişlik kriteri sunmamıştır. Ancak satış tecrübesi olan adayların başvuruları banka ön değerlendirmeye alacaktır.

Adaylar Outbound çağrılarında görevlendirilecek olup, MC Office programları hakkında bilgi sahibi, tecrübesi, ileri seviyede kullanabiliyor olmaları gerekmektedir. Erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları, tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması gerekmektedir.

Sadece 1 personel alımı yapacak olan Fibabanka, adayların müşteri odaklı çalışabilmelerini, rekabete açık, incelemeyi araştırmayı sevmelerini istemektedir. Analitik düşünme kabiliyetleri gelişmiş, yaratıcı fikirleri olan, fikirlerini açık bir şekilde beyan edebilme kriteri sunulmuştur. Adayların takım çalışmalarına uyum sağlayabilmeleri en önemli kriterlerden biridir.

Sürekli ve tam zamanlı çalışacak adaylar bankanın Müşteri Hizmetleri departmanında  istihdam edilecekler. Adayların en az ön lisans mezunu olma koşulu olsa da üniversite, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin başvuruları da değerlendirilecektir.

Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı son başvuru tarihi 5 Haziran 2017 pazartesi günüdür.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-uzman-yardimcisi-1765295?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,214TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.