Banka İş İlanları Akbank Bir Çok Şubesine Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak!

Akbank Bir Çok Şubesine Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak!

Son Güncelleme:

Müşterilerine özel sunduğu kredi kampanyaları ve sürekli genişleyen kadrosu ile bilinen Akbank personel alımları yapıyor.

Akbank, Gişe Yetkilisi alımları yapacağını duyurdu.

Gişe Yetkilisi iş ilanına başvuru yapacak adayların 1989 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olmalarını talep eden banka 1989 yılı öncesinde doğan adayların başvurularını değerlendirmeye almayacaktır. Sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı adayların başvuruları değerlendirilecektir. Akbank, yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak adayların en az örgün eğitim lisans mezunu olmalarını istemiştir. Adaylardan alan kapsamında herhangi bir tecrübe aranmayacaktır. Ancak öncesinde deneyim kazanmış adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini ya yapmış olmaları ya da en az 2 senelik süre için tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların müşteri odaklı ve kaliteli çalışmaları talep edilmektedir. Dinamik, güleryüzlü, insanlarla olan iletişimleri kuvvetli olan adayların başvuru yapmasını isteyen Akbank, aynı zamanda adayların yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmelerini, takım çalışmalarında başarılı ve yine uyum sağlayabilmelerini istemiştir.

Adayların Akbank’ın önceki 6 aylık döneminde düzenlemiş olduğu sınavlara katılmamış olmaları gerekmektedir. Yine aynı şekilde bankanın önceki dönemlerde işe alımlar için düzenlemiş olduğu sözlü sınav aşamasında adayların başarısız olmamış olmaları gerekmektedir.

İstanbul’un her iki yakası için olan şubeleri, Mardin, Batman, Gaziantep, İskenderun ve Antakya illerinde istihdam edilecek adayların tercih ettikleri ilde ikamet ediyor olmaları ya da o ile ulaşım problemlerinin olmaması gerekmektedir.

Gişe Yetkilisi alımları için son başvuru tarihi ise 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü sona erecektir.

Akbank  tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,633TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler