Ana SayfaKredilerING Bank'tan Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi!

ING Bank’tan Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank müşterilerinin kredi notuna göre yüzde 1,19’dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Havaların ısınması ile birlikte tatile çıkması isteyenler, evlenmek isteyen ancak nakiti olmayanlar, beyaz eşyalarını yenilemek isteyenler ve benzeri gibi durumlar için ING Bank, müşterilerine özel yüzde 1,19’dan başlayan uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları bireylerin findeks kredi notuna göre değişkenlik gösteriyor. Findeks kredi notu 1850 puan ve üzerinde olan bireyler için yüzde 1,19 faiz oranı uygulanıyor. Findeks kredi notu 1800 puan ile 1849 puan arasında olanları için yüzde 1,29, 1750 puan ile 1799 puan arasında olanları için yüzde 1,34, 1700 puan ile 1749 puan arasında olanları için yüzde 1,39 ve findeks kredi notu 1600 puan ile 1699 puan arasında olanlar için ise yüzde 1,44 faiz oranı uygulanıyor. ING Bank, ihtiyaç kredisi kapsamında kredi tutarının binde 5’i kadar dosya masrafı talep ediyor. Dosya masrafı bireylerden tek seferlik olmak üzere temin ediliyor.

ING Bank ihtiyaç kredisi başvuru esnasında bazı belgelerin eksiksiz bir şekilde bireylerin yanlarında bulundurmaları gerekiyor. T.C. vatandaşı bireylerin yanlarında nüfus cüzdanlarını ve ikametgah belgelerini getirmeleri gerekiyor. Yabancı uyruklu vatandaşların ihtiyaç kredisi başvuru esnasında yanlarında pasaportlarını ya da oturma izin belgeleri ile birlikte ikametgah belgelerini getirmeleri gerekiyor. Bireylerin bu belgelere ek olarak da gelir dokümanlarını getirmeleri gerekiyor. Eğer çiftçiler ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksa çiftçilik geliri ek gelir olarak kabul ediliyor. İhtiyaç kredisindan yararlanabilmek için 18 ve üzeri yaşta olmak, kredi başvuruları olumlu sonuçlandığında banka tarafından belirlenmiş olan şartların da sağlanmış olmaları gerekmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.