Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Katılım Bankası Türkiye geneli personel alımları yapacağını duyurdu.

Türkiye Finans Katılım Bankası‘nın yayınladığı banka iş ilanı kapsamında başvuru yapacak adayların başvuruları değerlendirmeye alınıp, bankada ilerleyen dönemlerde oluşabilecek açık pozisyonlarda bireylerle iletişim kurulacaktır. Adayların görev almak istedikleri alanı, varsa deneyimlerini, yabancı dil bilgileri varsa yahut bunlara ek olarak başka deneyimleri ile birlikte istihdam edilmek istedikleri şehri CV’lerinde belirtmeleri gerekmektedir. Banka  başvuruların posta, elektronik posta ya da  bireysel olarak müracaat ve faks yolu ile yapılmamasını istemektedir.

Genel Başvuru başlığı altında banka personel alımları yapacağını duyuran Türkiye Finans Katılım Bankası adayları sürekli ve tam zamanlı istihdam edecek olup, en az lise mezunu olmalarını istemektedir. Adayların faizsiz bankacılık alanında çalışma isteklerinin bulunması, Türkiye Finans’ın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilecek durumda olmaları, ekip çalışmalarında başarılı ve aynı zaman uyum sağlayabiliyor olmaları gerekmektedir. Sorumluluk bilinci yüksek olan adayların başvurularını değerlendirmeye alacak olan banka, bilgisayar kullanımı gerektiren bankanın pozisyonları için adayların MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmalarını istemektedir. Adayların araştırma, inceleme, sürekli yeni bilgiler öğrenmeye açık olmaları talep edilmektedir.

Ulaşım,ikram ve benzeri gibi hizmet pozisyonları için başvuru yapacak adayların en az asgari liseden, bina bakımı, bina onarımı ve benzeri gibi hizmet pozisyonları için başvuru yapacak adayların ise asgari teknik liseden mezun olmaları gerekmektedir. Erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir.

Başvurular 17 Haziran 2017 Cumartesi günü sona erecektir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-turkiye-941311?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.