Türkiye Finans Katılım Bankası Türkiye geneli personel alımları yapacağını duyurdu.

Türkiye Finans Katılım Bankası‘nın yayınladığı banka iş ilanı kapsamında başvuru yapacak adayların başvuruları değerlendirmeye alınıp, bankada ilerleyen dönemlerde oluşabilecek açık pozisyonlarda bireylerle iletişim kurulacaktır. Adayların görev almak istedikleri alanı, varsa deneyimlerini, yabancı dil bilgileri varsa yahut bunlara ek olarak başka deneyimleri ile birlikte istihdam edilmek istedikleri şehri CV’lerinde belirtmeleri gerekmektedir. Banka  başvuruların posta, elektronik posta ya da  bireysel olarak müracaat ve faks yolu ile yapılmamasını istemektedir.

Genel Başvuru başlığı altında banka personel alımları yapacağını duyuran Türkiye Finans Katılım Bankası adayları sürekli ve tam zamanlı istihdam edecek olup, en az lise mezunu olmalarını istemektedir. Adayların faizsiz bankacılık alanında çalışma isteklerinin bulunması, Türkiye Finans’ın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilecek durumda olmaları, ekip çalışmalarında başarılı ve aynı zaman uyum sağlayabiliyor olmaları gerekmektedir. Sorumluluk bilinci yüksek olan adayların başvurularını değerlendirmeye alacak olan banka, bilgisayar kullanımı gerektiren bankanın pozisyonları için adayların MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmalarını istemektedir. Adayların araştırma, inceleme, sürekli yeni bilgiler öğrenmeye açık olmaları talep edilmektedir.

Ulaşım,ikram ve benzeri gibi hizmet pozisyonları için başvuru yapacak adayların en az asgari liseden, bina bakımı, bina onarımı ve benzeri gibi hizmet pozisyonları için başvuru yapacak adayların ise asgari teknik liseden mezun olmaları gerekmektedir. Erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir.

Başvurular 17 Haziran 2017 Cumartesi günü sona erecektir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-turkiye-941311?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın