Ana SayfaKredilerAkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank, müşterilerine özel ödeme planları ile uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

En uygun ihtiyaç kredisi seçenekleri ile müşterilerinin eşyalarına yenilemesine, düğün masraflarını en hızlı şekilde halletmelerine olanak sağlayan Akbank, uzun vadede ödeme planları sunuyor.

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak için 18 yaşından büyük olmak gerekiyor. 48 ay vadeye kadar kredi ödeme imkanı sunan banka yüzde 1,45’ten başlıyor.

48 ay vadeli 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen bir bireyin aylık ödeyeceği kredi faiz oranı yüzde 1,45’tir. İhtiyaç kredisi faiz oranları kurdaki dalgalanmalardan etkilenmiyor. 10 bin Türk Liralık kredi için aylık ödenecek kredi miktarı ise 309,01 Türk Lirasına tekabül ediyor. Minimum 1000 Türk Lirası kadar ihtiyaç kredisi imkanı tanıyan banka kredi karşılığında dosya masrafı talep ediyor. Dosya masrafı kredi tutarının binde 5’lik oranı kadardır. 10 bin Türk Lirası için dosya masrafı 50 Türk Lirasıdır.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda banka müşterilerinden bazı belgeler talep ediyor. Bireylerin kredi başvuru esnasında yanlarında nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaportlarının aslını veya fotokopilerini getirmeleri gerekiyor. Buna ek olarak gelir durumlarını gösteren dokümanların getirilmesi gerekiyor. Ücretli olarak çalışan bireylerin maaş bordrolarını ya da iş yerinin onayladığı net maaş tutarını gösteren belgeyi getirmeleri gerekiyor. Serbest meslek sahibi olan bireylerin vergi levhasını, şirket ortağı olarak istihdam eden bireylerin ise yine vergi levhalarını yahut Ticaret Sicil Gazetesinde bulunan kuruluş ilanının fotokopilerini getirmeleri gerekiyor. Gayrimenkul sahibi olan bireylerin gayrimenkullerini gelir olarak beyan etmeleri durumunda ise tapularının aslını ya da fotokopilerini getirmeleri gerekiyor. Banka gerekli durumlarda ise müşterilerinden kredi başvurusunda ek belgeler isteyebiliyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.