Ana SayfaKredilerFibabanka'dan Yüzde 1,31'den Başlayan Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi

Fibabanka’dan Yüzde 1,31’den Başlayan Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka yüzde 1,31’den başlayan faiz oranları ve uygun ödeme planları ile ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Havaların ısınması ile birlikte tatile çıkmak isteyen, evlenmek isteyen çiftlere düğünleri için, üniversiteye yeni başlayan öğrencilerin eğitim masrafları için ve benzeri gibi nakit ihtiyacı durumları için Fibabanka en uygun ihtiyaç kredisi imkanını sunuyor. Kredide minimum 1000 Türk Liralık alt limit koyan banka maksimum 30 bin Türk Lirasına kadar finansman temin edilebiliniyor. 1000 Türk Lirası ile 5 bin Türk Lirası arasında kredi imkanından 3 ile 36 ay arasındaki vadelerde yararlanmak isteyen müşterileri için banka yüzde 1,35, 37 ile 48 ay arasındaki vadelerde yararlanmak isteyen müşterileri için yüzde 1,39 oranında faiz uyguluyor. Yine benzer şekilde 5 bin Türk Lirası ile 30 bin Türk Lirası arasındaki finansman imkanında 3 ile 36 ay arasındaki vadelerde ödeme planı oluşturmak isteyen müşterileri için yüzde 1,31, 36 ile 48 ay arasındaki vadelerde ödeme planı oluşturmak isteyen müşterileri için ise yüzde 1,33 faiz oranı uyguluyor.  İhtiyaç kredisi faiz oranları kurdaki hareketlenmelerden etkilenmeyip, kredi ödeme süresi boyunca aynı kalıyor.

48 ay vadeli 5 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi temin etmek isteyen bir müşterinin aylık ödeyeceği kredi tutarı 156,84 Türk Lirasına tekabül ediyor. Yıllık maliyet oranı yüzde 24.4198 olup, bu oran bireylerin krediyi kullanmaya başladıkları tarihe göre değişkenlik gösterebiliyor.

Fibabanka ihtiyaç kredisi başvuru yapmak isteyenlerin şubeye gitmeleri, şubeye giderken bankanın bireylerden talep ettiği belgeleri getirmeleri gerekiyor. Bu belgeler ise müşterilerin T.C. kimlik numaralarının yazılı olduğu nüfus cüzdanları yahut sürücü belgeleri, ikametgahlarını gösteren belge ile birlikte gelir dokümanlarıdır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.