Advert Advert Advert

Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımları Yapıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımları Yapıyor!
Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımları Yapıyor! Pınar Çürük -

Albaraka Türk Katılım Bankası personel alımları yapacağını duyurdu.

Albaraka Türk Katılım Bankası personel alımları yapacağını duyurdu.

Banka iş ilanı yayınlayan Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye Geneli banka personel alımları yapacak.

Genel Başvuru başlığı altında ilanını yayınlayan banka ilerleyen dönemlerde bünyesinde oluşabilecek açık pozisyonlar için uygun bireyleri istihdam etmek için personel alımları için ilan açtı. Başvuru yapacak adayların en az üniversite mezunu olmalarını isteyen Albaraka Türk Katılım Bankası, adayların başvuru esnasında istihdam edilmek istedikleri şehri, çalışmak istedikleri pozisyonları, varsa deneyimlerini, yaşlarını, cinsiyetlerini, mezun oldukları bölümleri yazmalarını talep etmektedir. Sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek bireylerin bilmesi gereken önemli bir husus söz konusudur. Ne kadar çok birikim ya da program bilgisi var ise başvurular da bir o kadar ön değerlendirmeye alınacaktır.

Banka, adaylara söz konusu işe alım kapsamında bazı kriterler sunmuştur. Adayların insanlarla olan iletişimlerinin kuvvetli, insanlara karşı güler yüzlü olmaları istenmektedir. Adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmalarını isteyen Albaraka Türk Katılım Bankası tecrübesi olmayan adaylara yaş sınırı koymuştur. Bankacılık alanında herhangi bir tecrübesi olmayan adayların 28 ve üzeri yaşta olmamaları gerekmektedir. Ancak tecrübe sahibi olmuş adaylara yaş kriteri konulmamıştır. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Askerliğini yapmamış ya da tecil ettirmiş olanların başvurularını banka değerlendirmeye almayacaktır. Başvurular ise 24 Haziran'da sona erecektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-tum-turkiye-1670118?

Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye Geneli banka personel alımları Genel Başvuru banka iş ilanı banka personel alımları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!