İş Bankası'ndan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi!

İş Bankası'ndan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi!

Türkiye İş Bankası 48 ay vadeli anında ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.Türkiye İş Bankası 48 ay vadeli anında ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Türkiye İş Bankası anında ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak için banka müşterilerine bşrden çok başvuru yapmak için imkan tanımıştır. Bunlar biri bankanın internet şubelerinden, diğeri İşCep'ten diğer bir başvuru kanalı ise bankanın şubelerine gidip gerçekleşmektedir. Banka şubesine gidip vakit kaybı yaşamak istemeyen müşteriler ilk iki başvuru kanalından birini tercih etmektedir.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kapsamında bankanın uyguladığı faiz oranları yüzde 1,29 ile yüzde 1,35 arasında değişiklik göstermektedir. İhtiyaç kredisi faiz oranları müşterinin alacağı kredi miktarına ya da tercih edeceği vade süresine göre değişmektedir. Maksimum 25 bin Türk Lirası değerinde anında ihtiyaç kredisi imkanı sunan banka, çeşitli ödeme seçenekleri de sunup, onaylanan krediler için talep edilen kredileri anında bireylerin hesaplarına göndermektedir.

Müşterilerin şubeye gitmelerine gerek kalmadan yararlanabildiği Türkiye İş Bankası anında ihtiyaç kredisi için bireyler 7 gün 24 saat boyunca başvuru yapabilmektedirler. Banka alınan kredi karşılığında belli bir oran dahilinde müşterilerinden kredi tahsis ücreti de almaktadır. Kredi tahsis ücreti bireylerden bir seferlik olmak üzere alınıp, kredi miktarının binde beşine tekabül etmektedir. Kredi tahsis ücretine yüzde 5 oranında aldığı BSMV (Banka Sigorta Muamele Vergisi)'yi dahil etmeden hesaplayıp, sigorta primlerini ise 35 yaşındaki bir müşterisini baza alarak ortalama bir hesap sunmuştur. Sigorta tutarları kredi alan kişinin yaşına, aldığı kredi miktarına ya da kredi vade süresine göre farklılık göstermektedir.

48 ay vadeli 10 bin Türk lirası tutarınada Türkiye İş Bankası anında ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen müşterilerin aylık ödeyecekleri kredi faiz oranı yüzde 1,29'dur. Aylık kredi ödemesi 296,72 Türk Lirası olup, geri ödenmesi gereken toplamdaki kredi miktarı ise 14 bin 244,96 Türk Lirasıdır.Türkiye İş Bankası İşCep ihtiyaç kredisi kredi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?