Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Gişe Yetkili Yardımcısı Kadrosu İçin Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Şekerbank Gişe Yetkili Yardımcısı Kadrosu İçin Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Ülkemizde hizmet ağını ve kadrosunu sürekli olarak genişleten Şekerbank, personel alımları yapacağını duyurdu.

Banka iş ilanı yayınlayan Şekerbank, Gişe Yetkili Yardımcısı alımları yapacağını duyurdu.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam olanağı sağlayan banka başvuru yapacak adayların en az üniversite mezunu olmalarını talep etmektedir. Şekerbank şubesine gelen müşterilerle en iyi şekilde ilgilenip, onların işlerinde yardımcı olup aynı zamanda hesap açma ve kapama, para yatırma ve para çekme, benzer şekilde döviz alış ve satışlarını gerçekleştirme, çek, senet ve benzeri gibi bankacılık işlemlerini bankanın proserdürlerine uygun olacak şekilde en hızlı şekilde gerçekleştirmesini yapacak olan Banka Gişe Yetkili Yardımcısı pozisyonundaki bireylerin üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümünden mezun olmaları gerekmektedir. Bankacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen adayların başvurularını değerlendirmeye alacak olan banka adayların aynı zamanda MS Office programları hakkında donanımlı, ileri düzeyde ve hızlı bir şekilde kullanabiliyor olmalarını istemiştir. Adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş, işinde titiz, dikkatli, insalarla olan iletişimlerinin kuvvetli, güler yüzlü olmaları gerekmektedir.

Ekip çalışması gerektirecek bankanın açık pozisyonuna başvuru yapacak adayların ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini bitirmiş olmaları gerekmektedir. Askerliklerini yapmamış erkek bireylerin başvurularını Şekerbank değerlendirmeye almayacaktır.

Adayların dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilmeleri, koordinasyon yeteneklerinin gelişmiş olması gerekmektedir. Şekerbank Gişe Yetkili Yardımcısı alımları için başvurular 2 Temmuz tarihinde bitecektir. Başvuru tarihinden sonra banka değerlendirmeleri yapıp, olumlu olan adaylara geri dönüş yapılacaktır.

Siz de Şekerbank’ta yer alan boş kadro için iş başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıda yer alan iş ilanını ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-gise-islemleri-yetkili-yardimcisi-1783561?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...