Ülkemizde hizmet ağını ve kadrosunu sürekli olarak genişleten Şekerbank, personel alımları yapacağını duyurdu.

Banka iş ilanı yayınlayan Şekerbank, Gişe Yetkili Yardımcısı alımları yapacağını duyurdu.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam olanağı sağlayan banka başvuru yapacak adayların en az üniversite mezunu olmalarını talep etmektedir. Şekerbank şubesine gelen müşterilerle en iyi şekilde ilgilenip, onların işlerinde yardımcı olup aynı zamanda hesap açma ve kapama, para yatırma ve para çekme, benzer şekilde döviz alış ve satışlarını gerçekleştirme, çek, senet ve benzeri gibi bankacılık işlemlerini bankanın proserdürlerine uygun olacak şekilde en hızlı şekilde gerçekleştirmesini yapacak olan Banka Gişe Yetkili Yardımcısı pozisyonundaki bireylerin üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümünden mezun olmaları gerekmektedir. Bankacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen adayların başvurularını değerlendirmeye alacak olan banka adayların aynı zamanda MS Office programları hakkında donanımlı, ileri düzeyde ve hızlı bir şekilde kullanabiliyor olmalarını istemiştir. Adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş, işinde titiz, dikkatli, insalarla olan iletişimlerinin kuvvetli, güler yüzlü olmaları gerekmektedir.

Ekip çalışması gerektirecek bankanın açık pozisyonuna başvuru yapacak adayların ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini bitirmiş olmaları gerekmektedir. Askerliklerini yapmamış erkek bireylerin başvurularını Şekerbank değerlendirmeye almayacaktır.

Adayların dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilmeleri, koordinasyon yeteneklerinin gelişmiş olması gerekmektedir. Şekerbank Gişe Yetkili Yardımcısı alımları için başvurular 2 Temmuz tarihinde bitecektir. Başvuru tarihinden sonra banka değerlendirmeleri yapıp, olumlu olan adaylara geri dönüş yapılacaktır.

Siz de Şekerbank’ta yer alan boş kadro için iş başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıda yer alan iş ilanını ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-gise-islemleri-yetkili-yardimcisi-1783561?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın