Ana SayfaGündem120 Ay Vadeli Konut Kredisi Vakıfbank'tan!

120 Ay Vadeli Konut Kredisi Vakıfbank’tan!
1

-

Vakıfbank, yıllardır ev hayali kuran müşterilerine özel 120 ay vadeli konut kredisi imkanı sunuyor.

Vakıfbank konut kredisi kapsamında ev sahibi olmak isteyen, bunun için kredi başvurusu yapmak isteyen bireylerin konut kredisi başvurusu için bankanın şubelerine gitmeleri, şubeye giderken de bankanın bireylerden talep ettiği evrakları getirmeleri gerekmektedir. Bu evraklar nüfus cüzdanları ve ikametgah belgelerine ek olarak satın alınan eve ait tapunun aslıdır.

Uygun faizli konut kredisi imkanı sunan Vakıfbank, yüzde 0,92 aylık faiz oranı uygulayıp, faiz oranlarını her vade ve kredi tutarında aynı tutmaktadır. Kredi faiz oranları kurda meydana gelen değişikliklerden etkilenmemektedir.

120 ay vadeli 100 bin Türk Lirası tutarın krediden yararlanmak isteyen bireylerden 800 Türk Lirası değerinde ekspertiz ücreti alınacaktır. Kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alan banka, bu ücreti bir defalık istemektedir. Taşınmaz rehin tesis ücreti talep etmeyen banka, ekspertiz ücretini ortalama olarak hesaplamıştır. Bu ücret satın alınacak evin bulunduğu lokasyona, metrekaresine ve benzeri gibi niteliklere göre farklılık gösterebilmektedir. Ekspertiz ücreti müşterilerden fatura değeri kadar temin edilmektedir. Vakıfbank, hayat sigortası yaptırmak isteyen müşterileri için ortama olarak 170,78 Türk Lirası almaktadır. Hayat sigortalı konut kredisi imkanından yararlanmak isteyenlerin aylık faiz oranları ise yüzde 0,97’dir.

Toplamdaki aylık ve yıllık maliyet oranlarına vergiler, tahsis ücreti, ekspertiz ücreti ve faiz dahil edilip hesaplamalar yapılmaktadır. DASK prim miktarı ise evin konumuna, büyüklüğüne göre farklılık gösterip, bu ücret maliyet hesaplamalarına dahil edilmeden hesaplanmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol