Advert Advert Advert

Akbank, Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımları Yapacağını Duyurdu!

Akbank, Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımları Yapacağını Duyurdu!
Akbank, Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımları Yapacağını Duyurdu! Pınar Çürük -

Akbank, Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları yapacağını duyurdu.

Akbank, Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları yapacağını duyurdu.

Banka iş ilanı yayınlayan Akbank, bir çok şubesine Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları yapacak.

Kocaeli ve İstanbul lokasyonlu istihdam edilecek adayların 1989 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olmaları gerekmektedir. Bu lokasyonlar için başvuru yapacak adayların en az lisans ve ön lisan mezunu olmalarını isteyen Akbank, İstanbul ilinin Anadolu yakasındaki tüm ilçeleri kapsayan ve Kocaeli'nin yine tüm ilçelerini kapsayan başvuruları değerlendirecek olup, adayların aynı zamanda bu lokasyonlarda ikamet ediyor olmaları istenmektedir. Adayların ulaşım problemlerinin bulunmaması gerekmektedir.

Önceki dönemlerde bankanın yapmış olduğu sınavlara katılım gösterip, sözlü sınavlarında başarısız olmamış olmalarını isteyen Akbank, başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalarını istemektedir.

Yine aynı lokasyonlarda istihdam etmek üzere engelli Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları yapacak olan Akbank, bu ilana başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olmalarını istemek ile beraber, 1981 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olma kriteri koymuştur. Engelli Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımlarına başvuru yapacak adayların bankacılık sektöründe temel yetkinliklere sahip olmaları, diksiyonlarının güzel olmaları ve ikna yeteneklerinin gelişmiş olmaları istenmektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini bitirmiş olmalarını isteyen banka askerliğini yapmamış erkek adayların başvurularını değerlendirmeye almayacaktır.

Yine en az ön lisans mezunu Kocaeli'de istihdam etmek üzere işaret dili bilen Çağrı Merkezi Yetkilisi alımı yapacak olan banka, iki lokasyondaki şubeleri içinde aynı zamanda ingilizce bilgisi olan bireyler için banka personel alımı için iş ilanı açmıştır. Tüm başvurular 26 Mayıs Cuma günü bitecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

Çağrı Merkezi Yetkilisi Banka iş ilanı Engelli Çağrı Merkezi Yetkilisi banka personel alımı Akbank
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!