Ana SayfaKredilerQNB Finansbank'tan 3 Ay Ertelemeli Anında İhtiyaç Kredisi!

QNB Finansbank’tan 3 Ay Ertelemeli Anında İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank, 3 ay ertelemeli ödeme planı seçeneği ile müşterilerine özel anında ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

En uygun ihtiyaç kredisi vermeyi hedefleyen QNB Finansbank, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı ile müşterilerine çeşitli ödeme planları ile ödeme kolaylıkları sağlıyor. QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen bireylere aynı zamanda çeşitli başvuru kanalı imkanları sunuluyor. Bireyler isterlerse bankanın internet şubesinden hemen başvurularını yapabildiklerini gibi, ön başvuru için bankanın 5030 nolu numarasına T.C. kimlik numaralarını mesaj atarak da ön başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Bankadan olumlu mesaj geldiği durumlarda ise bireylerinde banka şubelerine gitmeleri, giderken de bankanın ihtiyaç kredisi kapsamında bireylerden istediği belgeleri getirmeleri gerekmektedir. Bu belgeler TC Kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi, adreslerini gösteren belge ve gelir dokümanlarıdır. Adres belgeleri için son 3 aylık zaman zarfı içinde düzenlenmiş olan telefon, su, elektrik faturalarından birinin getirilmesi uygundur.

QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,26’dan başlamaktadır. Faiz oranları vade sürelerine göre değişiklik göstermektedir.

48 ay vadeli 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen bir bireyin aylık kredi ödemesi 297 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Aynı kredi imkanını 3 ay ertelemeli ödeme planı şeklinde almak isteyen bir bireyin aylık ödemeleri ise 320 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Banka ihtiyaç kredisi kapsamında kredi tahsis şartı olarak müşterilerine hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Hayat sigortası yaptırmak isteyen bireylerin ödemesi gereken tutar 347,47 Türk Lirasıdır. Bu ücret 47 yaşındaki bir birey baza alınarak hesaplanmış olup, kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.