Ana SayfaKredilerKuveyt Türk'ten Öğrenciler için Eğitim Finansmanı!

Kuveyt Türk’ten Öğrenciler için Eğitim Finansmanı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Kuveyt Türk Katılım Bankası, bir öğrencinin eğitim gördüğü süre zarfı boyunca karşılanması gereken, ihtiyaç duyulan tüm giderler için ihtiyaç finansmanı imkanı sunuyor.

Çocuklarını okullarına gönderebilmek, onların konaklama ihtiyaçlarını karşılayabilmek, beslenmeleri için nakit arayan ailelerin yardımına koşan Kuveyt Türk Katılım Bankası öğrencilerin eğitimleri için uygun kar payı oranları ile ihtiyaç finansmanı olanakları sunuyor. İlköğretimden lise eğitimine, üniversite eğitiminden yüksek lisans eğitimine, bunların yanı sıra çeşitli türlerde dil eğitimleri için imkanlar tanıyan banka uygun ödeme planları ile müşterilerine kolaylıklar sağlıyor. 48 ay vadeye kadar ödeme planı seçenekleri banka, öğrencilerin eğitimlerini en iyi koşullarda görmesi için finansman desteği veriyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası eğitim finansmanından yararlanmak isteyen müşteriler proforma faturalar ile birlikte kullandırım yapabilmektedirler. Öğrencilerin eğitim gördükleri kurum ile Kuveyt Türk arasında protokol yapılabilir, bunun sonucunda ise müşterilere alternatif finansman seçenekleri sunulmaktadır.

48 ay vadeli ödeme planı seçeneği ile 10 bin Türk Lirası değerinde Kuveyt Türk eğitim finansmanı imkanından yararlanan bireylerin aylık ödemeleri 296,26 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Bu finansmanda uygulanan kar payı oranı yüzde 1,27 olmaktadır. Yine benzer şekilde aynı ödeme planı ile 5 bin Türk Lirası ya da aynı tutarı 24 ay vadeli ödeme planı ile almak isteyen bireylerin ödeyecekleri aylık kar payı oranları da yüzde 1,27 olmaktadır. Eğitim finansmanı kar payı oranlarını vade süresi ile kredi tutarına göre değişiklik yapmayıp, sabit tutmaktadır. Kuveyt Türk eğitim finansmanı başvurusu yapacak bireylerin ise banka şubelerine gitmeleri, giderken de yanlarında nüfus cüzdanlarını, eğer öğrenciler 18 yaşında küçükse anne, baba ya da büyüklerinden birinin nüfus cüzdanları, öğrencilerin eğitim gördükleri okuldan eğitim gördüklerine dair belge ile birlikte ikametgah belgelerini getirmeleri gerekmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...